Ukmergėje – driftingo renginys

Daug dūmų, šonu slystantys bolidai, bei tobulas oras – toks buvo sekmadienis Ukmergėje. Čia vyko “D1Sport Drift Wars” 3-čiasis etapas, kuris jau dabar žiūrovų tituluojamas kaip geriausias šio sezono driftingo renginys.

Pirmą kartą Ukmergėje organizuotos driftingo varžybos susilaukė netikėto susidomėjimo –  jose užsiregistravo net 55, o dalyvavo net 56 pilotai iš visos Lietuvos, bei kaimynės Latvijos. Tai naujas dalyvių rekordas Lietuvos driftingo varžybose. Didelis dalyvių skaičius leido rinkti TOP32 ir suorganizuoti net 16 porinių važiavimų, kurie niekam ne paslaptis, jog yra gražiausia  ir labiausiai kraują stingdanti šonaslydžio dalis.

Nors “Drift Wars” yra street lyga kurioje gali dalyvauti beveik visi kas panorėję ir iš pirmo žvilgsnio trasa turėtų būti draugiška naujokams, Ukmergėje teko paplušėti visiems, net ir labiau patyrusiems pilotams. Maža aikštelė buvo itin sudėtinga ir negailestinga dalyvių klaidoms. Ypač sudėtingi buvo poriniai važiavimai, kurių metu kiekviena klaida galėjo baigtis kontaktu. Nenuostabu, kontaktų ir nelaimingų atsitikimų išvengta tikrai nebuvo: net kelis kartus bolidai nuvažiavo nuo trasos, tačiau mechanikai spėdavo pataisyti mašinas ir pilotai tęsdavo kovą. Ypatingai skaudus buvo paskutinis porinis važiavimas, kai dėl 1-2 vietos kovėsi Arūnas Černevičius ir Lukas Garalevičius, tačiau pastarasis prieš pat  išvažiuojant iš trasos nesuvaldė mašinos ir trenkdamasis į šaligatvį išsilaužė galinį ratą nebegalėdamas tęsti kovos dėl pirmos vietos.  Tačiau negandos persekiojo ne visus. Renginio metu sublizgėjo septyniolikmetis Džiugas Matusevičius, kuris pademonstravo įgimtą talentą slysti šonu vairuodamas savo BMW kabrioletą. Kvalifikaciniuose važiavimuose jis surinko daugiausiai taškų, o bendroje Top lentelėje užėmė garbingą ketvirtąją vietą.

Top 4 lentelė po varžybų išsidėstė taip:

  1. Arūnas Černevičius
    2. Lukas Garalevičius
    3. Valdas Vindžigelskis
    4. Džiugas Matusevičius

Sekmadienio vakarą iš kart po varžybų pabaigos, į ateinančias varžybas liepos 19d. užsiregistravo labai daug dalyvių, o pabendravus su žiūrovais, kurių dauguma yra Ukmergės gyventojai ir niekada nėra regėję driftingo gyvai paaiškėjo, jog dauguma taip pat planuoja vykti į aukštesnės lygos varžybas liepos 19d. Alytuje . Organizatoriai džiaugiuosi, kad ukmergiškiai juos taip šiltai priėmė ir taip aktyviai palaikė pilotus,  todėl pažadėjo kitais metais sugrįžti į Ukmergę su SEMI-PRO lyga.

D1sport

Akvilė Balsytė

Nuotraukos: PKdesign


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: