Upėje plūduriuojantis išmanus būstas – ar išdrįstumėte tokiame apsistoti?

Įsivaizduokite Nemune ar Neryje plūduriuojančius apartamentus, kuriuose apsistoję svečiai gali mėgautis tekančios upės vaizdais ir praplaukiančiais laivais. O viduje išbandyti visus išmaniojo būsto privalumus: pulteliu arba išmaniąja progra-mėle per nuotolį valdomas žaliuzes, grindinį šildymą, apšvietimą ir vienu ekrano palietimu susikurti pageidaujamą kam-bario atmosferą.

Į tokius apartamentus kviečia viešbutis „Flohotel“ Gdanske, tačiau ne ką blogiau jis atrodytų ir Vilniuje ant Neries kranto arba Kauno Santakoje.

Modulinės konstrukcijos apartamentai ant upės kranto buvo surinkti vos per dvi dienas. Viešbutyje yra miegamasis su dvigule lova, pilnai įrengta virtuvėlė, valgomojo zona ir erdvus holas su panoraminiais langais iki grindų, leidžiančiais grožėtis upės vaizdu. O atidarius terasos duris, antys ir baidarininkai praplaukia praktiškai svečių panosėje.

„Šie apartamentai – tai ne tik galimybė mėgautis išskirtiniu vaizdu pro kambario langą, bet ir puikus būdas patiems iš-bandyti technologijas, kurias iki šiol matėme filmuose apie Džeimsą Bondą“, – sako ABB pastatų ir namų automatikos sprendimų rinkodaros vadovas Jaroslav Grabowski.

Apartamentuose apsistoję svečiai turi progą išbandyti išmaniųjų technologijų galimybes ir privalumus, ypač, jei planuoja investuoti į išmaniuosius sprendimus savo namuose.

„Labai reikliems klientams norėjome sukurti tokią modernią vietą, kurioje jie gautų daugiau privalumų nei standartinia-me viešbutyje. Todėl įrengėme labai pažangią valdymo sistemą“, – sako įmonės, kuriai priklauso šie apartamentai, bend-rasavininkas ir generalinis direktorius Maciej Nowakowski.

Apartamentų savininkas priduria, kad dauguma svečių iš pradžių nustemba, kad viskas automatizuota. Kai kurie bijo, kad bus sudėtinga išmaniąja sistema naudotis. „Tačiau jie labai greitai pamato, kad sistema yra labai paprasta ir intuityvi, ir įvertina tai, kaip technologijos pagerina jų viešnagės kokybę“, – papildo M. Nowakowski.

Pasirinktoji sistema yra pilnai klientui pritaikytas ABB išmaniųjų namų sprendimas „ABB-free@home“. Jis skirtas išmanie-siems namams ir idealiai tinka tiek naujiems pastatams, tiek ir renovavimo projektams. Tai yra vienas iš ABB namų ir pastatų automatikos produktų, skirtų intuityvių ir svetingų erdvių sukūrimui.

„Norėjome padėti sukurti ateities būstą. Manome, kad išlaikėme pusiausvyrą tarp protingo dizaino ir išmaniojo funkciona-lumo, bei sukūrėme svetingus namus upėje“, – reziumuoja J. Grabowski.


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: