Utenoje stiklai dūžta nuo plytų ir akmenų

Per savaitgalį Utenos apskrities vyriausiajame policijos komisariate buvo gauti keli pranešimai apie išdaužtus pastatų bei automobilių stiklus.

Spalio 14 d., apie 14.07 val. buvo gautas pranešimas, kad J. Basanavičiaus g., Utenoje, apgadintas automobilis VOLVO V70 –  išdaužtas automobilio bagažinės galinis stiklas. Taip pat, spalio 16 d. apie 12.30 val. pranešta, kad galimai iš chuliganiškų paskatų, akmeniu išdaužtas automobilio Toyota galinis langas. Automobilis stovėjo S. Dariaus ir S. Girėno g., Utenoje. Asmenys padarę šiuos teisės pažeidimus yra ieškomi.

Spalio 15 d., vakare, dužo jau pastatų stiklai. Apie 21.15 val., 40 metų vyras, be nuolatinės gyvenamosios vietos, silikatinės plytos dalimi išdaužė pastato Utenio a., Utenoje lango stiklą bei apgadino lango rėmo apatinę dalį. Tačiau vyro įniršis tuo nesibaigė. Apie 22.15 val. buvo gautas pranešimas, kad Turgaus g., Utenoje išdaužti du pastato langai ir įėjimo durų stiklas. Paaiškėjo, kad tai padarė neblaivus (nustatytas 1,61 prom. neblaivumas) vyras, kuris buvo sulaikytas ir pristatytas į Utenos aps. VPK ilgalaikio sulaikymo patalpą. Padaryta žala nustatinėjama.

Spalio 17 d. apie 12.34 val. Krašuonos g., Utenoje su plyta išdaužtas automobilio Mercedes-Benz priekinis stiklas, padaryta 150 eurų turtinė žala. Dėl šio įvykio administracinio nusižengimo protokolas surašytas 31 metų uteniškiui (nustatytas 0,95 prom. neblaivumas).

Mačiusius ar ką nors žinančius apie šiuos įvykius, taip pat jeigu buvo apgadintas Jūsų turtas, prašome pranešti per policijos portalą ePolicija.lt arba skubiosios pagalbos tarnybų telefonu 112.


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: