Utenoje sulaikytas automobilis, pilnas kontrabandinių cigarečių

Muitinės kriminalinės tarnybos (MKT) pareigūnai pirmadienio (kovo 2 d. ) naktį Utenoje sulaikė automobilį, prigrūstą nelegalių baltarusiškų cigarečių.

Pastaruoju metu sustiprėjus naujai tendencijai, jog cigarečių kontrabandą į Lietuvą vis dažniau mėginama įvežti iš Latvijos teritorijos, muitinės pareigūnai skiria papildomą dėmesį greta kaimyninės valstybės esantiems regionams.

Kovo 2 – ąją, apie 24 val. nakties muitinės kriminalistai Utenoje patikrinimui sustabdė lengvuoju automobiliu „Toyota Avensis Verso“ važiavusį Vilniaus rajono gyventoją V. S. Tikrinti labai nei nereikėjo – automobilio bagažinė ir salonas buvo prikrauti vadinamųjų „turginių“ rankinių, pilnų baltarusiškų kontrabandinių cigarečių „Minsk Superslim“ ir „Minsk 5 Superslim“. Iš viso pareigūnai rado 11 904 pakelių nelegalių „moteriškų“ cigarečių, kurias pažeidėjas sakėsi pirkęs savo reikmėms ir vežęsis namo.

Automobilis ir cigaretės sulaikyti, V. S. taip pat sulaikytas, tačiau vėliau, skyrus kardomąją priemonę – rašytinį pasižadėjimą neišvykti, paleistas.

MKT Vilniaus skyriuje pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl neteisėto disponavimo akcizais apmokestinamomis prekėmis.

Ikiteisminiam tyrimui vadovauja Vilniaus apygardos prokurorai.

 


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: