Utenoje vyks D1Sport Drift Wars 3 etapas

Šį sekmadienį, „D1Sport Drift Wars“ trečiasis etapas keliasi į Uteną. Renginio pradžia 11:00. „Drifto“ varžybos vyks „Utenio“ futbolo stadione, į kurį nuo pat ryto pradės rinktis šio automobilių sporto fanai ir dalyviai. Organizatoriai žada, kad puikių įspūdžių, aršių kovų, geros nuotaikos ir gausybės dūmų tikrai netruks.

Dalyviai susirinko iš visos Lietuvos – Vilniaus, Panevėžio, Kėdainių, Radviliškio, Elektrėnų, Kauno, Šilutės, Ukmergės, Klaipėdos, Alytaus, Molėtų, Visagino, Šiaulių, bei kitų Lietuvos miestų. Kadangi šiemet „D1Sport Drift Wars“ varžybos sulaukė nepaprastai didelio profesionalių sportininkų ir mėgėjų susidomėjimo, organizatoriai teigia, kad trečiajame etape žiūrovai galės išvysti dar įdomesnius pasirodymus. Tai bene daugiausiai dalyvių surenkančios varžybos, tad porinių važiavimų gausa leis kiekvienam išsirinkti savo favoritą. Kaip ir visuomet, taip ir šį kartą varžybos susidarys iš treniruočių, kvalifikacijos ir porinių važiavimų. Žinoma, žiūrovams daugiausia įspūdžių palieka poriniai važiavimai. Jų metu neretai pasitaiko ir automobilių kontaktų, rimtesnių gedimų ar avarijų.

Žvelgdami į praėjusių etapų rezultatus matome, jog pirmuosiuose sąrašuose mirga R. Šilkinis, P. Kubilius, M. Vytė, D. Pieškus, M. Šilkas, bei daug kitų puikių pilotų. O į trečiąjį „D1Sport Drift Wars“ etapą užsiregistravo virš 40 dalyvių, tai išties rekordinis skaičius. Žiūrint į automobilių sąrašą, matome, jog daugiausia dalyvių į trasą išlėks su BMW markės automobiliais, taip pat bus galima išvysti ir keletą Nissan bolidų. Tad laukiame liepos 10 dienos ir jau tada bus išrinkti nauji prizininkai. O iki to laiko, „D1Sport“ komanda sako iki pasimatymo Utenoje.

Susitinkame jau šį sekmadienį, liepos 10 dieną, Utenos „Utenio“ futbolo stadione, žiūrėti „D1Sport Drift Wars“ trečiojo etapo ir palaikyti savo favoritų.


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite:

Leave a Reply

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *