Utenos kultūros žmonės paminėjo Teatro dieną ir kelionėms pasakė NE!

Utenos kultūros centro direktorius Erikas Druskinas, Teatro dienos šventimo iniciatorius, apgailestauja, kad ją švęsti teko virtualioje erdvėje. „Mes, kultūros žmonės, pasiilgome žiūrovų, susitikimų, bendravimo. Tad Teatro diena – dar viena galimybė bent per žingsnį priartėti prie normalaus kultūros žmonių darbo. Juk švenčių niekada nebūna per daug. O jeigu tai dar ir Teatro diena… Tada belieka tik džiaugtis. Juk žinote, koks tas teatras gali būti padūkęs, romantiškas ir pilnas paslapčių bei stebuklų“, – kalbėjo Erikas Druskinas. Ir pridūrė: „Ačiū visiems keliautojams, kurie rūpinasi, kad mes dar ilgiau pailsėtume nuo pilkos kasdienybės ir švęstume kiekvieną dieną (dar mažiausiai mėnesį). Jūs nuostabūs…“.

Žinoma, tai ironija. Nes labiausiai dėkoti  reikia tiems, kurie nekeliauja ir kurie lieka kartu su kultūra ir kultūros žmonėmis, nesvarbu, kad ir virtualioje erdvėje.

Kadangi, pasak direktoriaus, keliautojai kultūrai ir tuo pačiu teatrui nupirko papildomą laiką internete, Utenos kultūros centro žmonės nusprendė Teatro dieną paskelbti Diena be kelionių ir surengti fotosesiją facebook paskyroje. Štai jie, Utenos kultūros žmonės: karaliai ir karalienės, princai ir princesės, dėdės ir dėdienės, muzikantai ir sodžiaus gyventojai, raganos ir raganaitės.

Teatro dieną kūrė: Erikas Druskinas, Janina Baldauskienė, Falmira Sinicienė, Aurelijus Baldauskas, Ona Aleknavičienė, Adolfas Sinkevičius, Šarūnas Trinkūnas, Mindaugas Aleknavičius, Regina Katinaitė-Lumpickienė, Sandra Čipkutė, Irena Leikauskienė, Roberta Macelienė, Rimantas Sinica, Dionas Vasiljevas, Birutė Minutkienė, Ramunė Miečiutė, Edmundas Gutauskas, Danguolė Trimonienė, Audrius Šimkūnas, Rūta Navikaitė, Virginija Naruševičienė, Ligita Balčiūnienė, Giedrė Tubelienė, Aušra Gutauskienė, Jolita Novikienė, Laisvida Pakenienė,  Jūratė Paliulienė, Jurgita Pilypavičienė, Vilma Valienė, Loreta Juškėnienė, Aušrelė Baltuškienė, Nijolė Navikienė, Svetlana Šerelienė, Milda Morkūnaitė, Vytautas Kubilius.


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: