Policijos departamento nuotr.

Utenos pareigūnai sustabdė automobilį su su 11 neteisėtai sieną kirtusių keleivių

Utenos apskrities policijos pareigūnai trečiadienį sustabdė bėgti bandžiusį automobilį su 11 neteisėtai sieną kirtusių Irano ir
Afganistano piliečių, praneša Utenos apskrities vyriausiasis policijos komisariatas (VPK).

Teisėsaugos duomenimis, trečiadienį apie 6.40 val. Utenos apskr. VPK pareigūnai Utenos rajone, Jasonių kaimo ribose, kelyje Zarasai–Utena–Kaunas, stabdė automobilį „CRYSLER“, tačiau vairuotojas į pareigūnų reikalavimą sustoti nereagavo.

Įžūliai manevruodamas automobilis lenkė kitas transporto priemones, ne kartą kirsdamas ištisinę liniją ir išvažiuodamas į priešpriešinio eismo juostą.

Tuo pačiu metu Utenos pareigūnai apie persekiojamą automobilį ir jo buvimo vietą informavo Anykščių rajono policijos komisariato ekipažą, kuris Anykščių rajone, šalia Kavarsko miestelio, per kelią ištiesė dygliuotą juostą.

Su pradurtomis padangomis dar nuvažiavęs beveik vieną kilometrą, bėglių automobilis sustojo šalikelėje, o vairuotojas netikėtai pasileido bėgti. Pareigūnų pasirengimas leido greitai reaguoti ir pasivyti pabėgusį vairuotoją.

Aiškinantis aplinkybes, paaiškėjo, kad automobilį vairavo Gruzijos pilietis, su juo drauge automobilyje vyko dar 11 neteisėtai sieną kirtusių Irano ir Afganistano piliečių.

Visi neteisėti migrantai buvo sulaikyti ir perduoti Valstybės sienos apsaugos tarnybos Vilniaus pasienio rinktinei. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Vairuotojui už pavojingą vairavimą ir nepaklusimą pareigūnų reikalavimams surašytas administracinio nusižengimo protokolas, nurodo Utenos apskr. VPK .

ELTA (ELTA)


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: