Už kyšininkavimą nuteistas techninę priežiūrą vykdžiusios Panevėžio įmonės direktorius

Panevėžio apylinkės teismas Specialiųjų tyrimų tarnybos (STT) tirtoje byloje dėl kyšininkavimo pripažino kaltu Panevėžio miesto savivaldybės įmonės projekto techninę priežiūrą vykdžiusios bendrovės direktorių V. S. Jam paskirta 27 500 Eur bauda, konfiskuota 5000 Eur ir 4 metams atimta teisė eiti statybos techninio prižiūrėtojo pareigas.

STT Panevėžio valdybos pareigūnų surinktais duomenimis, V. S. vadovaujama bendrovė dalyvavo Panevėžio miesto savivaldybės įmonės įgyvendinamame projekte, kur buvo atsakinga už techninę priežiūrą projektuojant paviršinių nuotekų surinkimo tinklus ir atliekant statybos darbus.

Savivaldybės įmonės organizuotą viešojo pirkimo konkursą laimėjusios ir šį projektą įgyvendinančios Kauno bendrovės darbuotojams kilo įtarimų, kad techninės priežiūros vykdytojai pateikdavo daug perteklinių ir nepagrįstų pastabų, todėl strigo projekto vykdymo darbai. Remiantis bylos duomenimis, iš Kauno bendrovės direktorės panevėžietis V. S. pareikalavo kyšio, kad projekto įgyvendinimas nebebūtų stabdomas, ir kaunietė šį reikalavimą įvykdė.

Ikiteisminio tyrimo metu visiškai savo kaltę dėl papirkimo pripažinusios Kauno bendrovės direktorės atžvilgiu tyrimas buvo nutrauktas, ji perduota pagal laidavimą asmeniui, vertam teismo pasitikėjimo.

Ši baudžiamoji byla buvo išskirta iš kito ikiteisminio tyrimo dėl galimai padarytų korupcinių veikų Panevėžio miesto savivaldybėje. Byla dėl Panevėžio miesto mero ir kitų asmenų galimai padarytų nusikalstamų veikų šiuo metu nagrinėjama teisme.

Šiam ikiteisminiam tyrimui vadovavo ir valstybinį kaltinimą palaikė Panevėžio apygardos prokuratūros Organizuotų nusikaltimų ir korupcijos tyrimo skyriaus prokurorė Dalia Markauskienė.


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: