Asociatyvi nuotrauka – „Unsplash“.

Už nepatogumus „Tele2“ pasiūlė gana brangios nemokamos kavos

Trečiadienio pavakare bent Ramygaloje geroms 5-6 valandoms buvo visiškai dingęs „Tele2“ ryšys. Nors žmonės buvę suplanavę pokalbių jie su niekuo negalėjo susisiekti net žinutėmis, todėl sutarti susitikimai dėl operatoriaus kaltės tarsi „nuplaukė“. „Tele2“ abonentams negalėjo prisiskambinti ir visų kitų tinklų abonentai. Tiesiog buvo nurodoma, kad tokių telefono numerių tinkle nėra.

Vienas ramygalietis vylęsis, kad operatorius turėtų bent atsiprašyti ar pasiūlyti kokias nors nuolaidas ketvirtadienį pats paskambino į „Tele2“ atstovybę. Konsultante Sandra pristačiusi darbuotoja sutiko, kad išvakarėse kažkokioje stotelėje buvo trikdžių ir atsiprašė už patirtus nepatogumus. Visgi ji patarė, jog apie gedimą reikėjo pranešti telefonu, nors pasiskambinti niekam nebuvo jokių galimybių.

Gana greitai konsultantė atsiuntė ir žinutę bei dar kartą atsiprašė, o kartu nurodė kodą su kuriuo bet kurioje „Cirkle K“  degalinėje nemokamai galima gauti puodelį bet kurios kavos.

„Kaip toje dainoje gal ir skani kava už dyką geriama, tačiau „Cirkle K“ degalinės reikėtų ieškoti Panevėžyje ar Kėdainiuose, tad kelionė už kavą kainuotų kelis kartus brangiau“,- sakė ramygalietis ir patikino atsisakantis už nepatogumus siūlomos kavos.

Gintautas SUBAČIUS


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: