Už „pasivažinėjimą“ žalia veja biržiečiui teks sumokėti baudą ir gali netekti vairuotojo pažymėjimo

Biržų rajono policijos komisariatas praneša, kad baigė prie pėsčiųjų tilto suniokotos vejos tyrimą.

Vakar ryte policijos komisariatas sulaukė pranešimo, kad Biržuose, Jaunimo gatvėje šalia pėsčiųjų tilto automobiliu išvažinėta (suniokota) veja.

„Iš aplinkui įrengtų vaizdo kamerų tyrimui naudingos informacijos policija negavo, tačiau atsiliepė daug įvykio baigtimi suinteresuotų biržiečių, iš kurių liudijimų ir buvo susidėliota ,,mozaika“, – rašoma policijos pranešime.

Policijos pareigūnai nustatė, kad veja ir šaligatviu automobiliu Audi A6 ,,raižė“ dvidešimt ketverių metų Biržų rajono gyventojas, iki pasivažinėjimo laiką su kompanija leidęs automobilių stovėjimo aikštelėje.

Šiuo metu pareigūnai laukia informacijos iš Biržų rajono savivaldybės administracijos dėl padarytos turtinės žalos dydžio.

Pažeidėjui pradėtos administracinės teisenos pagal Lietuvos Respublikos administracinių nusižengimų kodekso 420 str. 2 d. (chuliganiškas vairavimas) ir 115 str. (tyčinis turto sunaikinimas ar sugadinimas).

Už šiuos pažeidimus pažeidėjui gresia piniginė bauda iki 750 eurų ir teisės vairuoti transporto priemones atėmimas iki dviejų metų, taip pat jis bus įpareigotas atlyginti padarytą turtinę žalą.

Biržų rajono policijos komisariatas dėkoja visuomenei už įsitraukimą.

Biržų rajono policijos komisariato informacija


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: