Už smurtą prieš tėvą ir pasivažinėjimą neblaiviam mopedu greitai atsivijo bausmė

Utenos apylinkės teismo Anykščių rūmuose pagreitinto proceso tvarka išnagrinėta baudžiamoji byla, kurioje 32 metų Anykščių rajono gyventojas M. M. pripažintas kaltu dėl nežymaus sveikatos sutrikdymo savo šeimos nariui bei transporto priemonės vairavimo esant neblaiviam.

Ikiteisminį tyrimą šioje byloje per 5 dienas atliko Anykščių rajono policijos komisariato pareigūnai, o tyrimui vadovavo ir valstybinį kaltinimą teisme palaikė Utenos apylinkės prokuratūros prokuroras Arvydas Miečius.

Į teisiamųjų suolą M. M. pateko dėl gegužės 2-osios įvykių. Tos dienos pavakarę į namus grįžęs girtas M. M. ketino dar kažkur išvažiuoti automobiliu. Tai pamatęs tėvas paėmė iš jo raktelius, kad sūnus neblaivus nevairuotų. Įpykęs M. M. kumščiu smogė tėvui į veidą, sėdo ant mopedo ir išvažiavo.

Nuo sūnaus nukentėjęs vyras iškvietė policijos pareigūnus. Šiems atvažiavus ir aiškinantis įvykio aplinkybes, mopedu parvažiavo M. M. Pareigūnams patikrinus jo blaivumą, vyrui nustatytas vidutinis girtumo laipsnis (1,92 promilės). Todėl buvo pradėtas ikiteisminis tyrimas ne tik dėl nežymaus sveikatos sutrikdymo, bet ir vairavimo esant neblaiviam.

Kadangi M. M. savo kaltę visiškai pripažino, o nusikalstamos veikos padarymo aplinkybės yra aiškios, prokuroras A. Miečius kreipėsi į Utenos apylinkės teismo Anykščių rūmus, prašydamas bylą išnagrinėti pagreitinto proceso tvarka.

Gegužės 11 dieną teismas paskelbė M. M. apkaltinamąjį nuosprendį. Jam skirta 1 tūkst. 400 eurų dydžio bauda, viešieji darbai 4 mėnesių laikotarpiui (dirbant po 20 valandų per mėnesį). Anykštėnui taip pat uždrausta 1 metus vairuoti kelių transporto priemones bei konfiskuotas jam priklausantis mopedas, kuriuo jis neblaivus važinėjo.


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite:

Leave a Reply

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *