Už stovėjimą kelias minutes rinkliava nebus imama?

Šiandien Panevėžio miesto savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojo Ramūno Vyžinto vadovaujama komisija svarstė, kaip padaryti patogesnę atsiskaitymo už automobilių stovėjimą mokamose aikštelėse tvarką.

„Renkant Savivaldybės nustatytas rinkliavas turi būti daugiau geranoriškumo, labiau atsižvelgiama į vairuotojų interesus. Žmonės ne kartą skundėsi, kad kontrolieriai bausdavo vos pastačius automobilį, nors vairuotojams reikėdavo nueiti išsikeisti monetų. Tam siūlome duoti 7 minutes. Jas kontrolieriai fiksuos išmaniaisiais įrenginiais“, – sako R. Vyžintas.

Todėl Savivaldybės tarybai bus siūloma patvirtinti kelias rinkliavos mokėjimo tvarkos naujoves.

Pirma, bus oficialiai įteisintos 7 minutės įsigyti stovėjimo bilietą arba sumokėti SMS žinute. Pasibaigus stovėjimo laikui ir norint jį prasitęsti, tą vėlgi būtų galima padaryti per 7 minutes.

Antra, siūloma, kad pavėlavusieji sumokėti rinkliavą arba išvažiavusieji iš mokamos stovėjimo vietos rinkliavą galėtų susimokėti per 10 darbo dienų, o ne per 24 val., kaip yra iki šiol. Ir tik tada nesusimokėjusiems būtų rašomi administracinės teisės pažeidimų protokolai.

Rinkliavos rinkimo tvarkos naujoves Tarybai bus teikiama tvirtinti liepos mėnesį.

 

 

 


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite:

One Comment

  • Jus darykite ka noryte, bet jei is savivaldybes aiksteles isvijote masinas, tai padarykite parkingus normalius, o tai dabar centre neimanoma niekur sustoti savivaldybes darbuotoju automobiliai visas nemokamas aiksteles kiemus uzeme….

Leave a Reply