Už šuns kankinimą biržietei gresia bauda nuo 300 iki 1750 eurų

Biržų rajono policijos komisariatas informuoja, kad praėjusią savaitę Biržų mieste ir rajone reagavo į 88 pranešimus apie įvairius įvykius.

Pradėjo 7 ikiteisminius tyrimus: tris dėl fizinio skausmo sukėlimo, po vieną dėl vagystės, automobilio vairavimo esant neblaiviam, vengimo pasitikrinti neblaivumą ir mirties priežasčiai nustatyti.

Nustatytas 61 administracinis nusižengimas, iš jų 47 – dėl Kelių eismo taisyklių pažeidimų: 1 pėsčiojo pažeidimas, 10 neblaivių dviratininkų, 6 dėl transporto priemonės vairavimo neturint teisės vairuoti, 3 dėl neblaivių vairuotojų, 5 asmenys vairavo automobilius kalbėdami telefonu, 4 nesinaudojo saugos diržais.

Registravo 1 eismo įvykį, žmonės jame nenukentėjo.

Reaguodami į informaciją apie kankinamą šunį ir susipažinę su Valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos atlikto patikrinimo aktu, gegužės 15 d. šuns savininkei iš Gulbinų surašytas administracinio nusižengimo protokolas pagal Lietuvos Respublikos administracinių nusižengimų kodekso 346 str. 18 d. (Žiaurus elgesys su gyvūnu, gyvūno kankinimas, kai dėl to gyvūnams gresia žūtis ar suluošinimas) ir bylą nutarimui priimti perdavė Panevėžio apylinkės teismo Biržų rūmams. Už šį pažeidimą gresia bauda nuo 300 iki 1750 eurų.

Biržų rajono policijos komisariato informacija


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Sponsored video


Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: