Pradžia Laisvalaikis Uždainuodama ukrainietiškai, laidos vedėja demaskavo grupę „Išjunk šviesą“

Uždainuodama ukrainietiškai, laidos vedėja demaskavo grupę „Išjunk šviesą“

0

Jau šį penktadienį per „Lietuvos ryto“ televiziją užvirs dar viena muzikinė kova: kausis ypač linksmos grupės „Patruliai“ ir „Išjunk šviesą“.

Laidoje „Muzikinės kovos“ netrūks juoko ir pokštų, linksmų užduočių, o muzikos žurnalistas Ramūnas Zilnys neslėpdamas emocijų klaus: „Kur aš papuoliau?“

Filmuojant laidą, žodžio kišenėje neieškantys muzikantai nepraleido progos ne tik energingai atlikti populiariausius savo kūrinius, bet ir patraukti per dantį priešininkus. Niekam nesitikint, progos nepraleido ir laidos vedėja Marija Silickaja – ji pademonstravo erudiciją bei muzikinius gebėjimus, išgirdusi grupės „Išjunk šviesą“ atliekamą dainą „Tu mane suvedžiojai“. Marija iškart demaskavo atlikėjus, kad tai ne lietuviška, o ukrainiečių liaudies daina, pati ją uždainuodama originalo kalba.

„Muzikinių kovų“ žiūrovai išgirs ir pamėgtų dainų, ir pirmieji galės paklausyti naujovių: „Patruliai“ į muzikinį ringą atkeliavo ne tik su senais, bet ir su visiškai naujais kūriniais.

Laidos „Muzikinės kovos“ pirmame etape už mėgstamas grupes bei jų dainas eterio metu balsuos televizijos žiūrovai. Antrame etape penktadienio kovos nugalėtojų lauks susitikimas su Livetos ir Petro Kazlauskų bei „Žiogo ir co“ muzikinės dvikovos nugalėtojais. „Žiogas ir co“ susikūrė specialiai „Muzikinėms kovoms“, jį sudaro televizijos projekte „Kelias į žvaigždes“ išgarsėjęs Robertas Kupstas ir renginių vedėjas Remigijus Žiogas.

Iš viso pirmame „Muzikinių kovų“ etape susikaus 32 grupės. Taip taip, net 32, juk ši laida – didžiausias iki šiol televizijų eteryje rodytas muzikinių dvikovų šou. Pusė iš kovotojų, t. y. 16 grupių, iškris. Bet tada jų likimą spręs žiūrovai: internete galės balsuoti, kad jų numylėtiniai sugrįžtų.

Muzika, juokas ir gera nuotaika karščiausioje „Lietuvos ryto“ televizijos laidoje „Muzikinės kovos“ jau šį penktadienį 20.30 val.

Komentuoti

Prašome įvesti savo komentarą!
Prašome įrašyti savo vardą!

Komentarų sistema leidžia skaitytojams išsakyti savo nuomonę, pasidalinti įdėjomis, pateikti papildomos informacijos ar pasiginčyti su oponentais. Redakcija pasilieka teisę pašalinti skaitytojų vulgarius, skatinančius smurtą, įžeidžiančius, skatinančius tautinę, rasinę, religinę ar kitokią neapykantą ir grasinančius komentarus.