Užsienio įmonės praktikai dairosi robotikos specialistų iš Panevėžio

Užsienio įmonės geriausių specialistų praktikai atlikti vis dažniau ima ieškoti Lietuvoje. Švedijos robotų serviso įmonė atlikti praktiką savo bendrovėje kviečia Kauno technologijos universiteto Panevėžio technologijų ir verslo fakulteto (KTU PTVF) studentus.

Automatikos ir valdymo bakalauro studijas, o vėliau ir Valdymo technologijų magistro studijas KTU PTVF baigęs panevėžietis Arvydas Gaurilka džiaugiasi savo pasirinkimu studijuoti gimtajame mieste.

„Man patiko KTU studijų kokybė ir išskirtinis dėmesys kiekvienam studentui bei galimybė tiek paskaitų metu, tiek joms pasibaigus praktikuotis laboratorijose. Rašant baigiamąjį bakalaurinį darbą, beveik kiekvieną dieną leidau Universitete, gilinausi į kiekvieną dalelę, padedamas dėstytojo Vytenio Sinkevičiaus“, – prisiminimais dalinosi A. Gaurilka.

Vaikinas, rašydamas baigiamąjį studijų darbą, išmoko labai daug, nes visą, paskaitų metu įsisavintą teoriją, pritaikė praktiškai robotikos laboratorijoje, dirbant su robotais.

A.Gaurilka pasakoja, jog turėjo galimybę atlikti ir tarptautinę praktiką. Užpildęs visus reikiamus dokumentus išvyko į Švediją, kurioje praktikavosi vienoje iš įmonių. Būdamas Švedijoje ir dirbdamas, studentas turėjo labai šaunų mokytoją, tikrą savo srities specialistą iš kurio labai daug išmoko.

Puikų įspūdį švedams palikęs A. Gaurilka, netruko sulaukti ir darbo pasiūlymo. Papildęs tiek teorinių, tiek praktinių žinių bagažą, A. Gaurilka nusprendė savo gyvenimo aprašymą nusiųsti vienai iš didžiausių su robotais dirbančių įmonių Švedijoje, kurioje vaikinas dirba iki šiol.

Švedų įmonė, kurioje dirba PTVF absolventas, veikia robotų „serviso“ principu. Bendrovė užsakovams atlieka išsamią robotų peržiūrą tam, kad firmoje sulūžus robotui, pavyktų efektyviai ir kokybiškai jį sutaisyti.

Darbuotojai keičia robotų tepalus, baterijas, vyksta į greituosius iškvietimus, ieško naujų partnerių. Įmonė – sparčiai auganti, todėl noriai priima naujus specialistus.


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: