Užtrenktos durys prieš nosį – spjūvis mokymosi procesui tiesiai į akis

Panevėžio „Šaltinio“ progimnazijos 8-os klasės moksleiviai piktinasi jau nebe pirmą kartą muzikos mokytojos iškrečiama išdaiga. Pavėlavus į pamoką, prieš nosį – užtrenktos durys. Moksleiviams mokytojos Vitalijos Bartkienės krečiama išdaiga pasirodė nesąžiningas pokštas, atimantis moksleivių, vėluojančių į pamoką, galimybę dalyvauti mokymosi procese. Pasipiktinimą išreiškė ir mokymosi įstaigoje besimokančių 8-okų tėvai. Jiems mokytojos savivaliavimas, kai visiškai neatsižvelgiama į vėlavimo priežastis, atrodo nesąžiningas tiek jų vaikų, tiek kitų moksleivių atžvilgiu.

„Faktas, kad moksleiviai vėluoja į pamokas, verčia nerimauti, tačiau dažnu atveju priežastys, dėl kurių moksleiviai vėluoja, yra pateisinamos. Man, asmeniškai, dar neteko girdėti, kad mokymosi įstaigos nuostatai nurodytų mokymosi proceso apribojimą į pamoką vėluojantiems moksleiviams, o mokytoja užtrenkdama moksleiviams duris prieš nosį, atliko būtent šį veiksmą. Dabartinėmis mano žiniomis, moksleiviai kreipėsi į mokymosi įstaigos administraciją, bet aiškaus atsakymo ar veiksmų nesulaukė. Stengsimės aiškintis situaciją kaip galima greičiau, ir, aišku, atsižvelgdami į abiejų pusių interesus, bandysime ieškoti galimų sprendimų. Aišku viena – šioje situacijoje mokytojas, atsižvelgdamas į mokymosi įstaigos nuostatus, turėtų žymėti pavėlavimą, ir atitinkamų veiksmų organizavimą palikti mokyklos administracijai.“ – situaciją komentavo Lietuvos moksleivių sąjungos Panevėžio mokinių savivaldų informavimo centro pirmininkas Tomas Bilevičius.

Panevėžio „Šaltinio“ progimnazijos direktorės pavaduotoja ugdymui Dalia Vašėtienė, moksleiviams, kurie pakartotinai kreipėsi į pavaduotoją, pabrėžė, jog mokymosi proceso nutraukimas yra pačių moksleivių problema.

 


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: