LaisvalaikisŽiniasklaida

V. Budraitytė atskleidė, kaip prisitraukti sėkmę per Velykas

Viena garsiausių būrėjų Lietuvoje – Vaiva Budraitytė (58 m.) atskleidė slaptą būdą, kaip per Velykas prisitraukti sėkmę. Anot jos, tam reiktų pradėti ruoštis jau dabar. Garsi astrologė taip pat papasakojo, kas Lietuvos laukia artimiausiu metu.

„Visi, kurie nori prisitraukti sėkmę, finansinę gerovę, jau dabar turėtų prisiskinti vyšnių ir beržų šakelių. Jeigu iki Velykų jos namuose prasiskleis, laukia didžiulė sėkmė. Taip pat reiktų pagalvoti apie Velykinį stalą. Kuo jis bus gausesnis, tuo sėkmingesni bus ateinantys metai“, – laidoje „Ant bangos“ pasakoja V. Budraitytė.

V.Budraitytė atskleidė ne tik specialius burtus, kaip prisitraukti sėkmę, bet ir patarė, kokiomis veiklomis užsiimti bus pats palankiausias laikas pagal žvaigždes. Pasak vienos garsiausių būrėjų, Lietuvos laukia ypatingas metas: „Geriausias laikas bus po prezidento rinkimų. Tai bus labai geras metas pradėti tai, ką ilgai delsėte. Labai gerai bus atsikratyti žalingų įpročių. Pradėti sportuoti, lieknėti, imtis ilgai planuotų, bet atidėliotų darbų. Astrologiškai tam bus puikus metas.“

Išskirtinės garsios būrėjos prognozės ir specialūs burtai sėkmei prisitraukti – laidoje „Ant bangos“, šį trečiadienį 21:00 val., per „Lietuvos ryto“ televiziją.


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!

Siūlome perskaityti

Panevėžio naujienos

Aukštaitijos naujienos

Komentarai

Lietuvos naujienos

Kultūros naujienos

Laisvalaikis

AINA TV

Istorijos puslapiai

Bendruomenės naujienos

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Back to top button