FK-Panevėžys.lt  nuotr.

V. Černiauskas grįžo į gimtąjį miestą

„Optibet A lygos“ bronzos medalius iškovojęs „Panevėžio“ futbolo klubas sukirto rankomis su pirmuoju šio tarpsezonio naujoku. Juo tapo į gimtąjį miestą po daugiau nei dešimtmečio pertraukos sugrįžęs Vytautas Černiauskas – su 33-ejų vartininku sudaryta vienerių metų trukmės sutartis.

Du kartus iš eilės geriausiu Lietuvos jaunuoju futbolininku pripažintas panevėžietis puikiai gynė tuometinio šalies čempiono „Ekrano“ vartus ir 2010 metais pradėjo legionieriaus karjerą persikeldamas į Rumunijos „Vaslui“ ekipą, kur rungtyniavo iki 2014-ųjų.

Vėliau V. Černiauskas persikėlė į Lenkiją – Kelcų „Korona“ komandą ir po to atstovavo Bukarešto „Dinamo“ bei Aradipu „Ermis“ klubams. 2017–2020 metais vartų sargas rungtyniavo Sofijos CSKA ekipoje, o pastaruosius du sezonus praleido Rygos RFS gretose, sykį tapdamas Latvijos čempionu.

Sugrįžęs į gimtąjį miestą panevėžietis komandoje sutiks ne vieną labai gerai pažįstamą veidą. Anot V. Černiausko, sugrįžimas į Lietuvą jau buvo pribrendęs.

„Mintis žaisti užsienyje, žinoma, visada būna galvoje, bet su „Panevėžio“ komanda seniai palaikome gerus ryšius. Noras vėl pasiekti kažką daugiau su miesto komanda buvo didesnis ir greitai nustūmė mintis apie užsienį.

„Panevėžys“ nuosekliai dirba ir vis gerina savo rezultatus, todėl labai norėjau prisidėti prie šio projekto ir pasiekti su komanda dar didesnių tikslų. O ar tai buvo geriausias laikas sugrįžti į Lietuvą po ilgos pertraukos, parodys kito sezono pabaiga.

Lūkesčiai ir tikslai kitam sezonui yra labai aukšti. Komanda turi gerą trenerį ir jeigu pavyks suburti puikų kolektyvą, manau, kad kitas sezonas gali būti labai geras tiek Lietuvoje, tiek ir tarptautinėje arenoje“, – fk-panevezys.lt svetainei pasakojo į šalies rinktinę kviečiamas vartininkas.

Į pirmąją treniruotę ruošiantis 2023 metų sezonui Gino Lettieri kariauna rinksis sausio 9 dieną.

FK-Panevėžys.lt 


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: