Valdemaras Jakštas (Asm. archyvo nuotr.)

V.Jakštas: rinkimės ateitį!

Mieli panevėžiečiai,

Jau šį sekmadienį susitiksime prie balsadėžių apsispręsti dėl mūsų miesto ateities. Kai dėsite lemtingus kryželius ant balsavimo biuletenių, kviečiu gerai pagalvoti – kuri politinė komanda yra labiausiai orientuotą į mūsų miesto ateitį? Esu įsitikinęs, jog tai – atsinaujinusi Liberalų sąjūdžio komanda, į rinkimus žengianti su 11 numeriu, savo gretose talpinanti kaip niekad daug jaunų, aktyvių bei pilietiškų žmonių.

Liberalų bendruomenėje patirtis eina koja kojon su jaunyste. Gerai panevėžiečiams žinomi politikos, verslo, kultūros, švietimo ir kitų sektorių veidai pas mus puikiai sugyvena su miesto jaunimo lyderiais, kurie, tikiu, duos Panevėžiui naujos jėgos bei šviežių idėjų.

Žinome, kad Panevėžys gali tapti vienu iš Baltijos regiono centrų. Miestu, jungiančiu Baltijos valstybių sostines ne tik geografiškai. Mūsų vizija – Panevėžys – modernios pramonės, žaliųjų inovacijų centras, laukiamiausia stotelė kultūringam savaitgaliui. Septintas miestas Baltijos šalyse. Pritraukiantis jaunus specialistus, o kartu galintis užtikrinti jaukų ir patogų gyvenimą vyresnio amžiaus žmonėms.

Senėjimo problema mūsų mieste – nedžiugina. Panevėžys pagal gyventojų amžių yra seniausias, lyginant su kitais Lietuvos miestais. Todėl atėjo laikas imtis ryžtingų sprendimų – miestui gaunamas lėšas nukreipti ne tik į infrastruktūrinius projektus, bet ir tikslingai investuoti tam, kad pritrauktume į Panevėžį kuo daugiau jaunų žmonių. Pradėkime išrinkdami daugiau jų į miesto tarybą, kad pats jaunimas tiesiogiai prisidėtų prie ateities Panevėžio kūrimo.

Nesame vieni – turime tvirtą užnugarį Seime ir Vyriausybėje. Antroji Panevėžio laisvoji ekonominė zona (LEZ), naujas baseinas, Stasio Eidrigevičiaus menų centro įveiklinimas – ambicingi projektai, kuriems dar ne vienerius metus reikės solidaus finansavimo ir tvirtos politinės valios iš nacionalinės valdžios. Dėl savo komandos esu užtikrintas. Liberalų sąjūdžio lyderiai jau ne kartą įrodė, jog Panevėžys jiems rūpi. O kaip kitiems?

Neleiskite, kad sprendimus dėl jūsų miesto ateities priimtų kiti. Niekas dar tikrai nenuspręsta. Jūsų balsai – be galo svarbūs. Naudokitės jais ir susitikime prie balsadėžių. Sprendimas aiškus. Rinkimės ateitį.

Nuoširdžiai,

Panevėžio vicemeras ir Liberalų sąjūdžio kandidatas į merus

Valdemaras Jakštas

Politinė reklama. Apmokėta iš Liberalų sąjūdžio Panevėžio miesto rinkimų apygardoje Nr. 32 kandidatų sąrašo PK sąsakitos. Užsak. Nr. A23-2. 


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: