V. Mikalausko menų gimnazija švenčia 75-metį

Šiandien Panevėžio miesto savivaldybės meras Rytis Račkauskas dalyvavo Vytauto Mikalausko menų gimnazijos 75-mečio minėjime. 

„Smagu sveikinti Jus išskirtinės sukakties – gimnazijos 75-mečio proga. Džiaugiuosi Jūsų mokyklos veikla, profesionaliu kokybiško meno propagavimu. Džiaugiuosi, kad čia ugdomi moksleiviai garsina mokyklą ir Panevėžį Lietuvoje ir už jos ribų. Linkiu Jums išlikti tokiais pat – kuriančiais, nuolat ieškančiais ir atrandančiais, nuolat tobulėjančiais ir plečiančiais savo galimybių ribas. Sėkmės Jus šiame kelyje ir ilgiausių metų!“, – sveikindamas šventės proga sakė miesto meras Rytis Račkauskas.

Šventės proga miesto meras padėkos raštus įteikė Vytauto Mikalausko menų gimnazijos direktorei Emilijai Kriščiūnaitei,  aktoriui, renginių vedėjui Gintarui Mikalauskui, pianistei pedagogei Daivai Mikalauskaitei Kavaliauskienei ir dainininkei, dainų kūrėjai, vokalo pedagogei, Vytauto Mikalausko menų gimnazijos absolventei Rasai Kaušiūtei.

Gimnazijos istorijos pradžia datuojama 1940 m., kada Mykolas Karka Panevėžyje įkūrė muzikos kursus, kurie 1944 m. reorganizuoti į Muzikos mokyklą. Nuo 1991 m. mokykla, išlaikydama aukštesniosios statusą, kelis kartus buvo reorganizuojama ir 2004 m. mokyklai suteiktas Vytauto Mikalausko vardas (Panevėžio V.Mikalausko pagrindinė mokykla). Po dviejų metų mokykla tapo gimnazija.

Vytauto Mikalausko menų gimnazija ugdo menui gabų jaunimą, norintį susieti savo gyvenimą su profesionalia muzika, daile bei kitais menais. Institucija puoselėja mokytojų ir mokinių gerus santykius, kūrybingumą, atsižvelgiant į kiekvieno jaunuolio individualius gebėjimus ir siekius.

Komunikacijos skyrius


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: