V. Urbono auklėtiniai triumfavo Lietuvos triatlono čempionate

Savaitgalį Trakuose vyko Lietuvos triatlono čempionatas. Panevėžio Raimundo Sargūno sporto gimnazijos auklėtiniai varžėsi Sprinto trasoje ir užėmė prizines vietas.

„Džiaugiuosi, kad auklėtiniai labai atsakingai žiūrėjo į šias varžybas, susikaupė ir pasiekėme puikių rezultatų. Manau, kad Lietuvoje mano auklėtiniai neturi sau lygių varžovų“, – sakė gimnazijos treneris Vidmantas Urbonas.

Vyrų grupėje visas tris prizines vietas laimėjo Panevėžio Raimundo Sargūno sporto gimnazijos auklėtiniai. Pirmąją vietą iškovojo Džiugas Karklelis, antrąją – Kasparas Apkevičius ir trečiąją – Robertas Gegužis.

Moterų grupėje neaplenkiama buvo Ugnė Paurytė, iškovojusi pirmąją vietą.

Sprinto – pusė olimpinės distancijos trasą sudaro – 0,75 km plaukimas, 20 km mynimas dviračiu, 5 km bėgimas.