V. Uspaskich traukiasi iš Darbo partijos

Gruodžio 23 d., vykusiame šventiniame Darbo partijos tarybos posėdyje partijos Garbės pirmininkas Viktoras Uspaskich pranešė, kad traukiasi iš partijos.

Tokį sprendimą V. Uspaskich priėmė nenorėdamas dėl jam mestų kaltinimų teisme pakenkti partijai.„Man teko garbė dalyvauti Lietuvos politiniame gyvenime ne vienerius metus. Ėjau ir ministro pareigas, ir Seimo nario, dabar esu Europos Parlamento narys. Tačiau jaučiu, kad šioje srityje jau padariau viską, kas buvo mano valioje. Meluočiau, jeigu sakyčiau, kad buvo lengva, arba, kad man politika nekainavo daug nervų ir sveikatos. Todėl nusprendžiau, kad atėjo laikas pasitraukti. Byla prieš mane yra grynai politinė, kad ir koks būtų sprendimas – nenoriu, kad jis pakenktų partijai, todėl sustabdau savo narystę“, – teigė V. Uspaskisch.

Darbo partijos pirmininkas Valentinas Mazuronis padėkojo V. Uspaskich už jo milžinišką indėlį partijai. „Nesvarbu, kad formaliai V. Uspaskich nebebus partijos Garbės pirmininku, jis ir toliau išliks dvasiniu partijos „pirmininku“, – dėkojo pirmininkas.

V. Uspaskich įkurė Darbo partiją 2003 m. Kitais metais rinkimuose (2004 m.) Seime gavo daugiausiai vietų (39). 2008–2009 m. Seimo narys, opozicinės Darbo partijos frakcijos pirmininkas. 2009 m. birželį išrinktas į Europos Parlamentą.Nuo 2012 m. LR Seimo narys, Darbo partijos frakcijos seniūnas. 2014 m. vėl išrinktas į Europos Parlamentą.2015 m. tapo Darbo partijos Garbės pirmininku.


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: