V. Uspaskicho antrininkas: „Galėčiau ir atsėdėti vietoj Viktoro“

Šį, ketvirtadienio, vakarą, 19.30 val., TV3 diskusijų laidoje „Ginčas be taisyklių“ bus daug juoko, ironijos ir net ašarų. Tiesa, ašaros laidos herojams ir vedėjams riedės ne iš liūdesio, o iš juoko ir… nuo svogūnų, kurių kvapas pasklis po laidos studiją, artėjant balandžio 1-ajai, Melagių dienai, kada tradiciškai rengiama linksmiausia apdovanojimų ceremonija „Auksiniai svogūnai“.

Kaip tik šių metų apdovanojimai „Auksiniai svogūnai 2015“ paskatino laidos rengėjus sukviesti į studiją skandalingiausius Lietuvos politikus, jų antrininkus ir humoristus, kad būtų išsiaiškinta, kuris jų labiausiai prijuokina žmones.

Žiūrovų dėmesį prikaustys politiko Viktoro Uspaskicho antrininkas, krepšinio teisėjas Gintautas Zalieckas. Jis išgarsėjo prieš kelerius metus, kai dalyvavo politikų antrininkų laidoje. Tąsyk vyras net nuėjo į teismą, kur žurnalistai laukė V. Uspaskicho. „Žiniasklaidos atstovai puolė mane fotografuoti, filmuoti, net neįtardami, kad esu garsiojo politiko antrininkas. Pamatęs mane, pats V. Uspaskichas labai nustebo ir pripažino, kad esu labai į jį panašus. Tada juokais paklausė advokato, ar aš galėčiau vietoj jo nueiti ir į teismą“, – prisiminęs susitikimą su tikruoju Viktoru, pasakos juokdamasis antrininkas.

„Tai gal sutiktumėt ir atsėdėti už Viktorą?“ – G. Zaliecko teirausis „Ginčas be taisyklių“ vedėjas Kristupas Krivickas. „Galėčiau, jei už kiekvienus metus sumokėtų po milijoną“, –sakys nepasimetęs krepšinio teisėjas. „Po milijoną eurų?“ – patikslins K. Krivickas. „Taip, eurų“, – juokdamasis atsakys G. Zalieckas.

Kiti laidos studijoje susirinkę politikai irgi laidys sąmojį ir nesikuklins kalbėdami apie tai, kodėl yra nuolat nominuojami „Auksiniams svogūnams“ ar parodijuojami politinės satyros laidose.

„Tas aktorius, kur vaidina Arūną Valinską, yra labai geras ir gerai parodijuoja, o štai mano vyro niekam nepavyko pamėgdžioti“, – pripažins Kristina Brazauskienė, kalbėdama apie aktorių Ramūną Šimukauską. „Kai parodijuodavo mano vyrą Algirdą, aš labai nervindavausi, nepernešiau to chamiškumo. Algirdas mane ramindavo, o aš piktindavausi“, – prisipažins ponia Kristina.

„Aš pats tų laidų nežiūriu, kur mane parodijuoja ar iš manęs juokiasi. Po skandalo per gėjų paradą, kai mane nešė policininkai, o aš rėkiau „Už Lietuvą, vyrai!“, ir kai sugalvojau džinsus gėjams su dviem užtrauktukais, manęs kartais klausia „Kaip man ne gėda?“ O aš sakau – „Jeigu jiems ne gėda, tai kodėl man turėtų būti gėda?“ – klaus stebėdamasis Petras Gražulis.

Tuo tarpu Antanas Nedzinskas yra užtikrintas dėl savo ateities: „Aš nekreipiu dėmesio į parodijas, kai iš manęs juokiasi, juk vis vien nieko nepakeisiu. Stengiuosi viską nuleisti juokais. Bet žinau – po dvejų metų aš vėl būsiu Seime.“

Kodėl veržtis į politiką bandė Gediminas Juodeika, kaip Naglis Puteikis atsidūrė areštinėje, kokius anekdotus pasakoja Artūras Paulauskas ir kokias diagnozes veidotyros specialistė išpranašaus garsiausiems politikams? Pasirengimas „Auksiniams svogūnams 2015“ – jau šįvakar 19.30 val. TV3 laidoje „Ginčas be taisyklių“.

„Ginčas be taisyklių“ – 19.30 val. tik per TV3!

 


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: