Panevėžio Raimundo Sargūno sporto gimnazijos nuotr.

V. Vaičikonis: Orestas Rimšas savo amžiaus grupėje yra stipriausias Lietuvoje

Savaitgalį Šiauliuose vyko Lietuvos baidarių – kanojų irklavimo jaunučių čempionatas, kuriame dalyvavo ir Panevėžio Raimundo Sargūno sporto gimnazijos auklėtiniai.

„Sezonas artėja į pabaigą ir sumuojame rezultatus. Galime pasidžiaugti, kad mūsų baidarininkams šis sezonas buvo fantastiškai geras, o ypač Orestui Rimšui. Jis pasaulio čempionate iškovojo septintąją vietą, Europos čempionate – aštuntąją. Lietuvoje savo amžiaus grupėje užtikrintai laimi visose distancijose“, – sakė baidarių ir kanojų irklavimo treneris Vytautas Vaičikonis.

Šiauliuose vykusiame Lietuvos baidarių – kanojų irklavimo čempionate Orestas Rimšas iškovojo net penkis aukso medalius. Laimėjo visas rungtis, kuriose startavo.

Vienviete baidare 1000 m. distanciją O. Rimšas įveikė per 3 min 50 sek, o 200 metrų nuotolį per 36 sekundes. Su porininku iš Panevėžio Emiliu Petroniu dviviete baidare 500 metrų nuotolio distanciją įveikė per  1 min. 44 sek, o 200 – per 33 sekundes. Taip pat O. Rimšas su porininke iš Šiaulių nugalėjo ir 200 metrų mix rungtyje.

Trenerio teigimu šiuo metu Orestas Rimšas savo amžiaus grupėje yra stipriausias Lietuvoje.

„Į baidarių – kanojų irklavimo sportą atėjau prieš šešis metus. Ankščiau lankiau muzikos mokyklą ir žaidžiau futbolą. Šie paskutiniai mano laimėjimai pasiekti sunkaus darbo dėka. Tikiuosi ateityje tapti pasaulio čempionu“, – sakė jaunasis sportininkas O. Rimšas.

Panevėžio Raimundo Sargūno sporto gimnazijos auklėtinius treniruoja Dalia Vaičikonienė, Vytautas Vaičikonis.

Panevėžio Raimundo Sargūno sporto gimnazijos nuotr.

Panevėžio Raimundo Sargūno sporto gimnazijos informacija


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: