V.Valkiūnas: „Lietuvos regionai neturi tapti vien ariamais laukais“

Lietuvos regionų frakcija Seime įregistravo Pelno mokesčio įstatymo pakeitimo projektą, kuriuo siūloma reimvestuojamam pelnui taikyti nulinį tarifą. Įstatymo projekto tikslas yra pritraukti investicijas į regionus, diferencijuojant jo taikymą pagal savaiminio ekonominio augimo požymius savivaldybėse.

Lietuvos regionų frakcijos narys Valdemaras Valkiūnas sakė, jog tikimasi daugiau skaidrumo, teisingumo ir sąžiningumo paskirstant valstybės lėšas, kad jų būtų surenkama kuo daugiau ir būtų ką skirstyti.

„Kuo švedai yra protingesni už mus ir gyvena geriau, nors Švedijoje pilkoji zona yra daug didesnė iš užima beveik pusę teritorijos. Turi regionai klestėti ir pas mus, kad jie netaptų tik ariamais laukais ir negyvenamomis zonomis. Pirmiausia būti išgyvendinti žvyrkelius ir užtikrinti ir kuo geresnį regionų pasiekiamumą“,- akcentavo V.Valkiūnas.

Pasiteiravus, kokia tikimybė, kad valdantieji pritars opozicinės frakcijos pateiktam įstatymo pakeitimo projektui, V.Valkiūnas nuo tiesaus atsakymo išsisuko pareiškęs, kad valdantieji dažnai įvairių įdėjų tiesiog pavagia.

„Tegul ir pavagia, nes mums svarbiausia, kad būtų tvarka ir sąžiningumas, o žmonės gerai gyventų ne kur nors Švedijoje ar Amerikoje, o Lietuvoje“,- sakė V.Valkiūnas.

 

Gintautas SUBAČIUS


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: