V. Valkiūnui – Biržų mero pirmoji užduotis

Spalio 29 d. Biržų rajono savivaldybės tarybos posėdžio metu meras Vytas Jareckas pasveikino naujai išrinktą Seimo narį Valdemarą Valkiūną ir padėkojo už darbą Savivaldybės taryboje.

„Dėkoju už darbą Taryboje ir linkiu ištvermės, sveikatos dirbant Lietuvos labui Seime. Nepraraskite ryšio su biržiečiais, Savivaldybės administracija ir Tarybos nariais. Įteikiu Jums užrašų knygą, į ją įrašiau pirmąją užduotį, kurią turite atlikti vardan Biržų krašto žmonių – kovoti, kad Finansų ministerija peržiūrėtų prognozuojamus 2021 metų savivaldybių biudžetų finansinius rodiklius, kad savivaldybių biudžetai nemažėtų, o liktų bent 2020 metų lygio“, – sveikindamas ir įteikdamas atminimo dovaną sakė Biržų rajono savivaldybės meras Vytas Jareckas.

Biržų rajono savivaldybės tarybos narys Valdemaras Valkiūnas š. m. spalio 25 d. didele balsų persvara išrinktas Seimo nariu. Šiandien jis dalyvavo paskutiniame Biržų rajono savivaldybės tarybos posėdyje. V. Valkiūną Savivaldybės taryboje turėtų pakeisti kitas Lietuvių tautininkų ir respublikonų sąjungos kandidatas Linas Vaitkevičius.

Biržų rajono savivaldybės informacija


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: