V. Žemkalnio gimnazistai – antikorupcinio konkurso nugalėtojai

Šiandien Panevėžio miesto savivaldybės mero pavaduotojas Deividas Labanavičius apdovanojo socialinės reklamos konkurso „Miestas be korupcijos“ nugalėtojus. Laimėtojams ir juos konsultavusiems pedagogams įteiktos padėkos ir atminimo dovanos.

„Nuoširdžiai dėkoju moksleiviams ir mokytojams kurie dalyvavote mūsų organizuojamame konkurse.  Peržiūrėjau jūsų darbus ir matau, kad esate ne tik geri mokiniai, bet ir puikūs aktoriai. Smagu, kad kalbame vis garsiau ir kad auga nepakantumas korupcijai. Ačiū, kad dalyvavote konkurse“, – sveikindamas konkurso dalyvius sakė mero pavaduotojas D. Labanavičius.

Įvertinusi konkurso dalyvių darbus, laureatus išrinko Savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojo Kazimiero Armonavičiaus vadovaujama komisija. Konkurso nugalėtojais tapo Vytauto Žemkalnio gimnazijos II a (10) klasės mokinių komandos socialinė reklama ,,Kodas: AČIŪ“, koordinatorius dailės mokytoja metodininkė Ilona Žvinakienė.

Konkurse dalyvavo Vytauto Žemkalnio gimnazijos, „Vilties“ bei Beržų progimnazijų moksleivių komandos. Visi konkurso dalyviai apdovanoti atminimo dovanomis. Laureatus apdovanojo ir Specialiųjų tyrimų tarnybos Panevėžio valdybos atstovai.

Komunikacijos skyrius


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: