Vabalninkas turi naują seniūną

Vasario 11 d. popietę Vabalninko miesto ir seniūnijos bendruomenės atstovai surengė sueigą, kurios metu pritarė Vabalninko seniūnijos veiklos ataskaitai ir susipažino su naujuoju seniūnu Laimučiu Braždžioniu.
Naująjį seniūną vabalninkiečiams pristatė Biržų rajono savivaldybės meras Vytas Jareckas.

Meras kalbėjo, kad naujasis seniūnas, daugiau kaip dvidešimt metų dirbęs Biržų rajono savivaldybės administracijos Vietinio ūkio, vėliau – Statybos ir infrastruktūros skyriuje, turi daug patirties savivaldos administravimo dalykuose, puikiai išmano kelių priežiūros ir remonto klausimus, kitus ūkinius reikalus.

Apie save trumpai papasakojęs seniūnas L. Braždžionis daugiau kalbėjo apie darbus, kurie laukia seniūnijoje L. Braždžionis sakė jau spėjęs apvažiuoti dalį seniūnijos kaimų, mato svarbiausius dalykus. Vienas iš jautriausių klausimų – kelių tvarkymas. Būtent dėl prastų kelių į seniūną pirmiausia kreipėsi seniūnijos žmonės. Rekonstrukcijos prašosi išsiklaipę Vabalninko šaligatviai. Nerimą kelia prasta šiuo metu nenaudojamų pastatų būklė ir vargu ar juos pavyks prikelti. L. Braždžionis pasidžiaugė, kad įsibėgėja vandentvarkos projektas Vabalninke ir dauguma gyventojų galės prisijungti prie centralizuotų tinklų. Naujasis seniūnas padėkojo, kad Vabalninke jį šiltai sutiko bendruomenė, seniūnijos darbuotojai, ir priminė merui, kad Vabalninkas yra ne kaimas, ne miestelis, o antrasis Biržų rajono miestas, ir jam turi būti taikomi kitokie kriterijai formuojant biudžetą, priimant kitus sprendimus. Šiems žodžiams pritarė visi salėje buvę žmonės. Naujasis seniūnas siūlė į jį dėl svarbių dalykų kreiptis bet kuriuo laiku.

Seniūną pasveikino Vabalninko parapijos klebonas Jonas Tamošiūnas, linkėdamas įsilieti į seniūnijos gyvenimą, pastebėti tyliai ir kantriai gyvenančius labiausiai pažeidžiamus žmones, priminė seną tiesą, kad visa valdžia yra nuo Dievo ir palinkėjo dirbti taip, kad visiems žmonėms seniūnijoje būtų gera gyventi.

L. Braždžionį sveikino kaimo bendruomenių atstovai, muziejininkai, kultūros darbuotojai, Biržų technologijų ir verslo mokymo centro Vabalninko skyriaus darbuotojai.

Parengė Biržų rajono savivaldybės mero patarėja Janina Bagdonienė


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: