Vaikai merui įteikė 7500 parašų

Šiandien Panevėžio miesto meras Rytis Račkauskas priėmė miesto savivaldybės sveikatos biuro atstovus, kurie dalyvavo JT III saugaus eismo savaitėje. Gegužės 4-10 d. vykusio projekto tema buvo vaikai ir saugus eismas keliuose. Kampanijos metu surinkti 7572 parašai Vaikų deklaracijai dėl saugos keliuose palaikyti. Šiandien jie ir perduoti Panevėžio merui.

Deklaracijoje pasaulio lyderių prašoma įtraukti priemones, siekiant išvengti mirčių keliuose, į naujus vystymosi tikslus. „Kad ir kur gyventume, mes tikimės saugių kelių savo draugams, šeimoms ir sau patiems“, – deklaraciją merui perskaitė ir įteikė „Vyturio“ progimnazijos penktokas Nojus Styra.

„Priimu šiuos parašus su visa atsakomybe ir drąsiai teigiu, kad deklaracija išgirsta. Pažadu, kad Panevėžyje tam bus skiriamas ypatingas dėmesys. Numatysime saugaus eismo priemonių ir strateginiuose dokumentuose, ir kasdienėje veikloje“, – sakė meras R. Račkauskas.

2010 m. JT Generalinės asamblėjos metu 2011–2020 m. oficialiai paskelbti Pasaulio sveikatos organizacijos saugaus eismo dekada. Jos vizija – saugus judėjimas visiems. Apskaičiuota, kad jei nebus imtasi veiksmų, žuvusiųjų keliuose nuo dabartinių 1,3 mln. 2020 m. išaugs iki 1,9 mln.

Vienas šiemetės Saugaus eismo dekados renginių – JT III saugaus eismo savaitė.


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: