Jaunimas - Lietuvos naujienos - 2020-06-24

Vaiko kambario idėjos: gyvenkime šviesiai, draugiškai, jaukiai

Vaikų kambario įrengimas tėveliams atrodo vienas sudėtingiausių darbų. Juk reikia patalpą įrengti taip, kad ji patiktų ne tik suaugusiems, tačiau ir vaikams, kurie yra kambario karalaičiai ir karalaitės.

Kadangi įrengimas dažniausiai reikalauja praktikos bei žinių – geriausias pasirinkimas yra specialistai, kurie greitai ir kokybiškai atlieka paslaugas, garantuoja, kad viskas net iki mažiausių smulkmenų bus atlikta pagal vaiko poreikius.

O kadangi Vilniuje interjero dizainas siūlomas daugelyje įmonių – konkurencija mažina kainas, tad ir galimybės pasinaudoti paslaugomis tampa prieinamos kiekvienam.

Įrengiant vaiko kambarį, jokio skirtumo ar su specialistu, ar savarankiškai – pirmiausia siūlome kuo daugiau dėmesio skirti spalvoms, kadangi jos ugdo vaikus. Pedagogai tikina, kad kuo daugiau spalvų mažųjų gyvenime bus – tuo jie bus pozityvesni, tad tai – labai svarbu. Žinoma, tai nereiškia, kad vaiko kambarys turi būti marginamas visomis įmanomomis spalvomis. Balansas taip pat reikalingas, jo harmonija – būtina.

Taip pat pasirūpinkite, kad vaiko kambaryje nebūtų tokių daiktų, kurie galėtų jam sukelti pavojų. Tai gali būti ne tik per žemai įmontuoti elektros lizdai, tačiau taip pat ir stiklinės lempos, kurios sudužusios kelią pavojų. Viskas turi būti apgalvota, visi svarbiausi daiktai turi būti tinkamai pritvirtinti, kad bet koks įmanomas scenarijus – nenutiktų.

Vaiko kambariams dažniausiai namuose tenka vienos mažiausių patalpų, tad labai svarbu pasirūpinti, kad kambaryje būtų tik patys svarbiausi baldai. Taip išvengsite apkrovimo efekto, kuris tarsi „dusina“. O vaikams kokybiška erdvė yra būtina.

Štai todėl siūlome rinktis funkcionalius baldus, kurie atlieka bent kelias funkcijas. Lovas – su daiktadėže, spintas – kuriose yra veidrodis, skrynia – kurioje galima laikyti didelius daiktų kiekius. Tokiu atveju taip pat pavyks kur kas paprasčiau palaikyti tvarką namuose.

Vilniuje interjero dizainas taip pat neatsiejamas nuo sveikatingumo atmosferos, kurią vis dažniau propaguoja didmiesčių gyventojai. Štai todėl vaikų kambariuose rekomenduojamos gėlės, kurios vėdina orą, taip pat, specialios įrangos, kurios užtikrina tinkamą drėgnumą. Tai gali atrodyti tik kaip smulkmena, tačiau patikėkite – kaip svarbi.

Visa tai gali atrodyti tik kaip smulkmenos, tačiau būtent jos jus, dedamos viena prie kitos, galiausiai lemia rezultatą, kuris puikiai tiks Jūsų vaiko ugdymuisi.


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: