Vaikų gynimą dieną Ignalina bėgo už laimingą vaikystę

Birželio 1-ąją, saulėtą ir šiltą Tarptautinę vaikų gynimo dieną, Ignalinos Laisvės aikštėje buvo daug džiaugsmingo šurmulio, spalvų ir geros sportinės dvasios. Ignalinos rajono kultūros centras visus kvietė dalyvauti maratone ,,Bėgame už laimingą vaikystę“, kuris sulaukė didžiulio susidomėjimo. Bėgo daugiau nei 200 dalyvių. Atrodė, kad visa Ignalina, išsivadavusi iš pandemijos snaudulio, išbėgo pasidžiaugti vasara, vaikais, palinkėti jiems gražios ateities.

,,Būkite sveiki, naudokitės savo teisėmis ir sėkmingai įveikite maršrutus. Gražios ir šiltos jums vasaros!”,– vaikams linkėjo savivaldybės meras Justas Rasikas. Maratono dalyvius sveikino ir savivaldybės administracijos direktorė Jūratė Balinskienė. Nugalėtojų laukė viešbučio-restorano ,,Žuvėdra“ dovanos. Meras vaikams dovanoja nemokamą batutą ir ledų maratone bėgusiems vaikams.

Nužymėtomis trimis Mažųjų, Šeimų ir Entuziastų trasomis bėgo  ir visai maži, ir didesni, ir jauni, ir pagyvenę. Mažieji leidosi Ateities gatve iki mokyklos ir atgal. Šeimos skubėjo per Paplovinio tiltą ir aplink pusę ežero, entuziastai apibėgo visą ežerą. Džiaugtasi ir vyriausiųjų – Trečiojo amžiaus universiteto dalyvių – moterų grupe. Šio universiteto studentės yra labai aktyvios, dažnai rengia žygius su šiaurietiško ėjimo lazdomis, taigi ir maratone su lazdomis greitu žingsniu praėjo ilgąją trasą. Maratone dalyvavo  policijos, pasienio, kitų įstaigų atstovai, bėgo ir kultūros centro darbuotojai.

Vakare buvo apdovanoti nugalėtojai. Mažųjų grupėje nugalėjo Vincentas Kupetys (2 m.), Morta Gasparavičiūtė (4 m.) ir Kernius Pelenis (4 m.). Šeimų grupėje geriausi buvo Nikita ir Anatolijus, Kornelija Sukovaitė, Gabrielė Čepurnovaitė. Na, o Entuziastų trasą greičiausiai įveikė Edvinas Konstantinavičius, Marius Kupetys ir Darius Čeponis. Jiems įteikti diplomai ir viešbučio-restorano ,,Žuvėdra“ dovanos. Tai apsilankymai pramogų parke ir žaidimų kambaryje. Kalbinti dalyviai ir nugalėtojai džiaugėsi renginiu ir puikiu jo sumanymu. Visi jautėsi bėgantys už gražią ir prasmingą idėją.

Lina Kovalevskienė


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: