Vakar eismo įvykiuose nukentėjo motociklininkai

Liepos 1 dieną, ketvirtadienį, užregistruoti, pirminiais duomenimis, 54 eismo įvykiai, dėl neblaivių vairuotojų kaltės – 4 (Palangoje (2), Vilniuje ir Klaipėdoje)). 7 atvejai, kai transporto priemonės susidūrė su gyvūnais (Vilniuje, Elektrėnų savivaldybėje (magistraliniame kelyje A1 Vilnius–Kaunas–Klaipėda) ir Alytaus, Kėdainių, Molėtų, Šalčininkų, Šilalės rajonuose)).

Pirminiais duomenimis, žmonės nukentėjo 12-oje eismo įvykių. Žuvo lengvojo automobilio vairuotoja, sužeista 14 asmenų (3 nepilnamečiai – 3 metų keleivė, elektrinio paspirtuko 13 metų vairuotojas, mopedo 15 metų vairuotojas)). Daugiausia sužeista vairuotojų (71 proc.). 2-uose įvykiuose (Kaune ir Kėdainių rajone) sužeista po 2 žmones. Transporto priemonių susidūrimų – 8 atvejai, nuvažiavimų nuo kelio – 4. Motociklų vairuotojai dalyvavo 3-uose įvykiuose, mopedų – 1. Viename įvykyje (Klaipėdoje, Joniškės gatvėje, dviračių take) susidūrė elektrinio paspirtuko vairuotojas ir dviratininkas (šis iš įvykio vietos nuvažiavo), nukentėjo pirmosios transporto priemonės vairuotojas – 13 metų berniukas (nuvežtas į ligoninę). Esant šlapiai kelio dangai – 1 įvykis (Kaune). Pirminiais duomenimis, miestuose – 7 eismo įvykiai (Kaune – 3, Klaipėdoje – 2, Vilniuje ir Elektrėnuose), magistraliniuose keliuose – 2.

Vakare, apie pusę devintos, Trakų rajone, Tabaliukų kaimo teritorijoje, magistraliniame kelyje A16 Vilnius–Prienai–Marijampolė, pirminiais duomenimis, automobilis „Opel Meriva-A“ kelio vingyje įvažiavo į priešingos krypties eismo juostą, kur susidūrė su automobiliu „BMW 525D“, vairuojamu 24 metų vaikino (jis sužeistas). Žuvo „Opelį“ vairavusi 44 metų moteris.

Po trečios po pietų, Klaipėdoje, Vingio gatvėje, iš automobilių stovėjimo aikštelės išvažiuodamas ir sukdamas į dešinę automobilis „Lexus RX 400H“ užvažiavo ant skiriamosios salelės, po to – į dešinę pusę, kliudė kelio ženklą ir dar atsitrenkė į medžius. Nukentėjo automobilio vairuotojas, neblaivus 68 metų vyras (2,17 promilės neblaivumas).

Pavakarę, Elektrėnuose, Elektrinės gatvėje, susidūrė ta pačia kryptimi važiavę du mopedai „Rieju“ ir Yamaha“, kuriuos vairavo 15 metų paaugliai (teisę vairuoti abu turi). Nukentėjo pirmojo mopedo vairuotojas (paguldytas į ligoninę).

Vakare, po devintos, Kaune, Raudonojo Kryžiaus ir T. Masiulio gatvių sankryžoje (danga šlapia), į priešpriešinio eismo juostą kelio vingyje į dešinę įslydusi krovininio automobilio „Scania R124“ puspriekabė atsitrenkė į automobilį „Opel Signum“, o šis kliudė automobilį „Opel Astra“. Nukentėjo pirmojo „Opelio“ 34 metų vairuotojas ir su juo važiavusi 3 metų mergaitė (abu nuvežti į ligoninę).

Motociklų vairuotojai į eismo įvykius pateko Alytaus rajone (sužeistas „Yamahą“ vairavęs 65 metų vyras), Kėdainių rajone nuo kelio nuvažiavo motociklas „Triumph“ (sužeistas 46-erių vairuotojas ir 44 metų keleivė, paguldyti į ligoninę), Vilniuje, Vytauto ir Upės gatvių sankryžoje, reguliuojajmoje šviesoforų, motociklas „Yamaha“, sukdamas į kairę, susidūrė su priešinga kryptimi tiesiai važiavusiu automobiliu „VW Jetta“, kurį vairavo 32 metų vyras. Nukentėjo dviratės transporto priemonės 27 metų vairuotojas.

Lietuvos kelių policijos tarnyba prašo visų – kelyje elkimės atsakingai ir protingai, nebūkime abejingi nei savo, nei kitų saugumui.


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: