Dariaus Bindoko nuotr.

„Vakaras su Edita“ naująjį sezoną pasitinka specialiu vaizdo klipu

Nuo rugsėjo 5 d. LRT TELEVIZIJA pradeda rodyti naujojo sezono „Vakaras su Edita“ laidas.

Naująjį sezoną laidos kūrybinė komanda pasitinka specialiu vaizdo klipu, nufilmuotu javų lauke Šilonių kaime (Kašiadorių r.). Vakarop besileidžiančios saulės spinduliuose, prie balta staltiese užtiesto, lietuviškomis kaimo gėrybėmis nukrauto stalo nupjautų javų lauke buvo ne tik filmuojamas klipas, bet ir diskutuojama, dalijamasi naujais kūrybiniais sumanymais.

Ypatingą vaizdo klipo atmosferą kūrė ir garso takeliu pasirinkta Olego Ditkovskio daina „Vakaras“. Rudenėjančios vasaros peizažas, ramybė ir šeimyniškas dalijimasis juodos duonos rieke su medumi ir sūriu, pašnabždėjo ir klipo pabaigos žodžius – „Metas, kai vėl dalinsimės širdžių duona“.

Pirmosiose „Vakaras su Edita“ laidose Edita Mildažytė ir Vytautas Rumšas jaunesnysis prisimins į amžinybę išėjusią aktorę Gražiną Balandytę, taip pat pakvies švęsti dainininko Edmundo Kučinsko 65-ąjį gimtadienį. Mylimo dainininko sukaktį kartu švęs ir Edmundo bičiuliai, tarp jų – Simonas Donskovas, Vytenis Pauliukaitis, Gediminas Zujus. Žiūrovai bus pakviesti pasidairyti ir po talentingojo dizainerio Juozo Statkevičiaus kūrybos erdves.

Laidą „Vakaras su Edita“ kviečiame žiūrėti nuo rugsėjo 5 d. šeštadieniais 18.30 val. per LRT TELEVIZIJĄ.


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: