Lietuvos naujienosVerslas

Vakarinės suknelės 2019-ųjų šventėms. Kokios tendencijos dominuoja?

Kiekvienais metais dizaineriai nurodo drabužių tendencijas, kurios paskatina madinguosius rinktis aprangą pagal konkrečius kriterijus. Dizainerių patarimai, suprantama, „apima“ ne tik kasdieninius, tačiau ir išskirtinio grožio drabužius, kurie skirti vakarėliams. Santos salone galite rasti naujausių, mados tendencijas atitinkančių modelių pavyzdžius, taip pat, elegantiškas, stilingas ir klasika dvelkiančias sukneles, kurios padės Jums puikiai atrodyti nepriklausomai nuo to – kokia šventė Jūsų laukia.

Metalo atspalviai

Metaliniai suknelių bei aksesuarų atspalviai dominuoja jau ne vienerius metus. 2019-iais jie vis dar išlieka ant bangos, tad jeigu norite atrodyti skoningai ir tuo pačiu vakarėlio metu būti labai ryški asmenybė – sidabriniai matiniai atspalviai yra puikus pasirinkimas.

Pastelinės spalvos

Labai ilgai pasteliniai suknelių atspalviai buvo skirti tik vasaroms, tačiau šiuo metu dizaineriai vis dažniau kalba, kad vakarėlių metu tik tamsios ir ryškios spalvos toli gražu nebėra vienintelis pasirinkimas. Pasirinkusi pastelinių atspalvių suknelę tapsite kur kas labiau matoma  ir tuo pačiu pastebima. Ironiška? Tikrai taip, tačiau svarbiausia – puikiai jaustis.

Velvetinės medžiagos

2019-ais metais daugiau dėmesio skrisime ir suknelių medžiagoms. Šįkart neįprastas pasirinkimas yra velvetas. Žinoma, tai labai nestebina, kadangi šiuo metu madoje yra velvetiniai treningai, tad nieko keisto, kad švelni medžiaga žengia ir į vakarinių suknelių rinką.

Atviros nugaros

Suknelės, kurios turi atviras nugaras, labai dažnai laikomos seksualumo simboliu. Jeigu norite atrodyti gundančiai, tačiau ne per daug vulgariai, tokiu atveju siūlome rinktis skoningas ilgas sukneles, kurių pagrindinis akcentas – apnuoginta nugara.

Pūsti modeliai

Nors ilgą laiką pūstos suknelės buvo laikomos ne skonio ženklu, vadinamos barbiškomis, tačiau šiuo metu vis dažniau pasirenkamos tokios, kadangi jos sukuria moteriškumo bei elegancijos įspūdį. Žinoma, jeigu norite atrodyti kiek kukliau, tokiu atveju puikus pasirinkimas yra neilgos pūstos suknelės iki kelių.

Nors daugeliui moterų tendencijos yra labai svarbios, tačiau svarbiausia yra rasti tokius drabužius, kurie Jums suteiktų pasitikėjimo savimi ir tuo pačiu tiktų prie Jūsų figūros. Taigi, pirmoje vietoje yra Jūsų poreikiai ir tik antroje lieka tendencijos bei profesionalų patarimai.


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!

Siūlome perskaityti

Panevėžio naujienos

Aukštaitijos naujienos

Komentarai

Lietuvos naujienos

Kultūros naujienos

Laisvalaikis

AINA TV

Istorijos puslapiai

Bendruomenės naujienos

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Back to top button