Policijos departamento nuotr.

Vakaro linksmybių rezultatas – įtariamasis dvejose bylose

Vėlyvą trečiadienio vakarą, apie 23.20 val., Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Ukmergės rajono policijos komisariato patrulių ekipažas skubėjo į Kančiškių kaimą. Buvo gautas pranešimas apie smurtą šeimoje.

Nuvykus paaiškėjo, kad išgertuvių metu sūnus, sausio mėnesį sulaukęs pilnametystės, sumušė tėvą. 49-erių metų gimdytojui vaikinas sudavė 3 kartus kumščiu į veidą. Pareigūnai nuramino konfliktuojančius šeimos narius, o jaunuolį nusprendė sulaikyti. Smurtautojui buvo nustatytas 1,79 prom. girtumas, aukai – 1,63 prom. Šeima policijai žinoma, vien praėjusiais metais tarp šeimos narių kilusių konfliktų policijos pareigūnams teko tramdyti 15 kartų. Šiais metais pareigūnų pagalbos prireikė jau trečiąjį kartą. Pats jaunuolis yra teistas dėl smurto artimoje aplinkoje ir žiauraus elgesio su gyvūnais.

Važiuojant į Ukmergę, sulaikytasis ėmė derėtis. Už tai, kad pareigūnai jį paleistų, 18-metis pasiūlė kiekvienam po 100 eurų. Pareigūnai perspėjo apie gresiančią atsakomybę už bandymą papirkti, tačiau sulaikytasis neatlyžo. Tad per vieną vakarą Kančiškių kaimo gyventojas tapo įtariamuoju dvejose bylose. Jam pareikšti įtarimai dėl fizinio skausmo sukėlimo ar nežymaus sveikatos sutrikdymo (Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso 140 str. 2 d.) bei dėl bandymo papirkti policijos pareigūnus (Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso 227 str. 1 d.).

Policija primena, kad bandymai „susitarti“ gresia dar didesniais nemalonumais: siūlydami ar duodami kyšį policininkui, būsite patraukti baudžiamojon atsakomybėn.


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: