„Valanda su Rūta“ nušlavė dar vieną konkurentą

Ką tik į televizijos užmarštį pasiuntusi TV3„Ginčą be taisyklių“ su savo bendravarde Rūta Ščiogolevaite ir Kristupu Krivicku, Rūtos Mikelkevičiūtės laida per LNK „Valanda su Rūta“ ketvirtadienio vakarą įveikė dar vieną konkurentą.

Per TV3 parodyta premjerinė „Aš tikrai myliu Lietuvą“ laida nesulaukė žiūrovų meilės. Preliminariais TNS LT duomenimis, LNK „Valandą su Rūta“ stebėjo 27,2 proc. žiūrovų, o TV3 „Aš tikrai myliu Lietuvą“ – 18,5 proc. Preliminarus LNK laidos reitingas – 10,4 proc., TV3 – 7,1 proc.

Niekam nepavyko prilygti „Valandos su Rūta“ populiarumui jau penkerius šios pokalbių laidos rodymo sezonus. Nuo 2009 metų, kai transliuojama „Valanda su Rūta“, jos transliavimo metu konkurentai rodė bent 20 programų, kurių pavadinimų jau niekas nebepamena.

Tarp „Valandos su Rūta“ nugalėtų programų – kita bendravardė Rūta Janutienė su „Paskutine instancija“, „Patys pačiausi“ su Asta Valentaite ir Mantu Petruškevičiumi, serialas „Kas nori nužudyti Mią“ su Mia Pilibaityte, realybės šou „Paslapčių namai“ ir kt.

 


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: