„Valanda su Rūta“: piršlybos vos po kelių savaičių draugystės. Kodėl gi ne?

Kol lietuviai laukia šiltesnių pavasario orų, LNK televizijos pokalbių laidoje „Valanda su Rūta“ šį ketvirtadienio vakarą 19.30 val. dvelks itin romantiška šiluma. Laidoje svečiuosis dainininkės Katažina Zvonkuvienė, Gintarė Karaliūnaitė ir Liepa Mondeikaitė, kurios papasakos savo įspūdingas piršlybų istorijas.

„Pamenu, buvo mano ir Deivydo santykių sukaktuvės, jis mane pasikvietė į restoraną ir bevakarieniaujant pasiūlė pažiūrėti į mobilųjį telefoną. Ten aš radai žinutę su klausimu „Ar tekėsi už manęs“. Iškart pasipyliau džiaugsmo ašarom ir juokaudama jam atrašiau, kad sutinku“, – originalų Deivydo pasipiršimo būdą prisiminė K. Zvonkuvienė.

Kita laidos dalyvė Gintarė Kraliūnaitė-Canuel prisipažins niekada nesvajojusi ištekėti už užsieniečio, tačiau nebuvo kur dėtis, nes jos vyras Markas piršosi net keturis kartus. O štai Liepai Mondeikaitei jos mylimasis Evaldas Norkevičius pasipiršo visų įsimylėjėlių mieste Paryžiuje. „Vestuvės jau beveik suplanuotos, jos įvyks liepą, dalyvaus per šimtą žmonių, o medaus mėnesį praleisime keliaudami po JAV, besidegindami Havajuose ir aplankydami Šanchajų“, – savo planais dalinosi Liepa. Be to, dainininkė studijoje pademonstruos madingiausias šio sezono nuotakų įvaizdžio tendencijas. Kurias ji pritaikys ir savo vestuvėse?

Visuomet linksma humoristė Laima Tamulytė prajuokins publiką savo kurioziškomis sužadėtuvėmis. Pasirodo, humoristė netyčia, anksčiau laiko rado spintoje vyro paslėptą sužadėtuvių žiedą. „Gediminas nusprendė, kad piršlybos žlugo, nes nebeliko staigmenos. O aš nusprendžiau naudoti atvirkštinę taktiką ir sakyti jam, kad tikrai nesipirštų, nes maniau, kad tai suveiks atvirkščiai ir jis man pasipirš. Vis dėlto, paaiškėjo, kad mano strategija nesuveikė ir kitą kartą jis man piršosi tik po penkerių metų. Vėliau Gediminas man net prisipažino, kad mano prašymas nesipiršti jį labai išgąsdino“, – juokėsi Laima.

Kol moterys džiaugėsi prisiminimais apie vyrų pastangas pasipiršti, buvęs Seimo narys Ligitas Kernagis rėžė, kad jos turėtų didžiuotis savo vyrais. Beje, Ligitas savo žmonai Neringai pasipiršo ne kur kitur, o būtent laidos „Valanda su Rūta“ studijoje. „Bet kuriam vyrui yra labai sunku pasipiršti, patinams tai labai rimtas žingsnis. Todėl aš, kad būtų lengviau, pasipiršau televizijos studijoje. Namuose pirštis nenorėjau, nes namų aplinka man labai buitinė, neromantiška“, – savo piršlybų idėją aiškino Ligitas. Tiesa, L. Kernagis sako, kad jo žmona nebuvo itin patenkinta viešomis piršlybomis. Ji esą iki šiol patraukia per dantį savo vyrą ir laidos vedėją Rūtą Mikelkevičiūtę, kurios pagalba piršlybos buvo labai romantiškos.

Įspūdingiausių, greičiausių, egzotiškiausių ir romantiškiausių piršlybų kokteilis, madų šou ir netikėtas siurprizas – jau šį ketvirtadienio vakarą 19.30 val. LNK laidoje „Valanda su Rūta“.

 


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: