Laisvalaikis - Žiniasklaida - 2020-04-09

„Valandoje su Rūta“ – Editos Daniūtės lankstumo iššūkis

„Šiam vakarui labai norėjom paruošti laidą skirtą, Šv. Velykoms. Tačiau kaip tai padaryti be kiaušinių, jų dažymo, be sveikinimų, be vaikų klegesio? Niekaip. Nusprendėm paprašyti mūsų žinomų šeimų, kad jie patys pabūtų ir operatoriais, ir režisieriais. Ir juokiausi, ir graudinausi, kai video medžiaga nugulė man, kaip sakoma, ant stalo. Vaizdas nenušlifuotas profesionalių operatorių, ekrane nesuvaidinti santykiai, nenugrimuoti žmonės… Tikras gyvenimas“, – apie šį ketvirtadienio vakarą pasirodysiančią specialią LNK laidą „Valanda su Rūta“ pasakoja jos vedėja Rūta Mikelkevičiūtė.  

„Neturiu baltų kiaušinių”, – specialiame video teisinsis  dainininkas Vilius Tarasovas. Tuo metu  jo žmona, dainininkė Violeta atskleis paslaptį, kaip dažo kiaušinius, kad jie būtų neįtikėtinai žydros spalvos. Pasirodo, tam ji naudoja raudoną kopūstą, o vėliau margina dažais.

„Aš net atsisėdau, kai pamačiau, kokią dovaną atsiuntė Nerijaus ir Agnės Juškų šeima – stebėjau jo šokį su visais apsisukimais, šuoliukais, ir net užsimerkiau… O jei baleto žvaigždė netyčia pataikys į savo mūrinę tvorą?” – prisimindama baleto primarijaus šeimos atsiųstą video komentuos R. Mikelkevičiūtė.

Linas Adomaitis su šeima atsiuntė fantastiško močiutės pyrago receptą, kurį iškepė. Jis mano, kad ne veltui duotas toks sudėtingas laikas – per jį galima atrasti daug gerų dalykų. Erikos ir Jurgio Didžiulių šeima sudainavo dainą – visi, net šuo padėjo. Merūnas Vitulskis ir Erika su vaikais kiaušinius nurideno į Mulen Ružą…

Tuo metu pasaulio šokių čempionė Edita Daniūtė – Gozzoli visiems likusiems namuose pasiūlė išbandyti savo lankstumą ir susikaupimą. Kas tualetinio popieriaus ritinėlio žongliravimu stebina pasaulį, o ji meta iššūkį žiūrovams su lietuvišku margučiu. Pabandykite, ar mums tai pavyks padaryti kaip ir jai?

Speciali pokalbių laida „Valanda su Rūta“ jau šį ketvirtadienio vakarą, 20.00 val., tik per LNK.


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: