Pradžia Bendruomenės naujienos Vandens diena Skaistakalnio pagrindinėje mokykloje

Vandens diena Skaistakalnio pagrindinėje mokykloje

1012
0

Skaistakalnio pagrindinės mokyklos būrelio “Gamtos mozaika” mokiniai ir “Vilties” progimnazijos pirmokai (mokytoja Asta Sakalienė) paminėjo Vandens dieną. Mokiniai susirinkę klasėje pažiūrėjo filmuką apie vandenį, jo savybes, naudą žmogui ir gamtai. Po filmuko vaikai atsakinėjo į viktorinos klausimus.

Jie stengėsi kuo daugiau pasakyti apie vandens svarbą ir jo išsaugojimą ateinančioms kartoms. Po rimtų viktorinos klausimų vaikai ant iškirptų vandens lašelio formų parašė mintis apie vandenį, žemę. Po to laukė išradingoji veikla – ekspermentai. Vaikai susiskirstę komandomis bandė pradurti maišelius su vandeniu, bet taip, kad vanduo neišbėgtų. Kokios buvo jų emocijos, kai tai padaryti jų komandai pavykdavo. Viena komanda sugebėjo pradurti net tris kartus ir vanduo neišbėgo.

Atlikę linksmąjį ekspermentą visi keliavome į aktų salę. Ten vyko linksmosios estafetės su vandeniu. Vaikai pasiskirtę grupėmis turėjo pernešti vandenį iš vieno indo į kitą su pipete. Jie labai stengėsi, dėjo visas pastangas , kad kuo greičiau perneštų ir jų komanda laimėtų. Tuo estafetės nesibaigė, kita užduotis buvo su karučiu pervežti vandens stiklainį ir jo vežant neišlaistyti. Mokiniai ne tik linksmai praleido laiką, pagilino savo žinias apie vandenį, su juo atliekamus ekspermentus , bet ir buvo apdovanoti padėkos raštais, atšvaistais ir saldumynais.

 

Skaistakalnio pagrindinės mokyklos pradinių klasių
mokytoja metodininkė Vaida Ūsienė

Komentuoti

Prašome įvesti savo komentarą!
Prašome įrašyti savo vardą!

Komentarų sistema leidžia skaitytojams išsakyti savo nuomonę, pasidalinti įdėjomis, pateikti papildomos informacijos ar pasiginčyti su oponentais. Redakcija pasilieka teisę pašalinti skaitytojų vulgarius, skatinančius smurtą, įžeidžiančius, skatinančius tautinę, rasinę, religinę ar kitokią neapykantą ir grasinančius komentarus.