Vandens pramogos žiemą – įmanoma!

TOP vandens pramogos Lietuvoje šaltuoju metų laiku

Lietuva yra viena iš šalių, kurios gali pasigirti 3 mėnesių vasara ir daugiau nei pusmetį besitęsiančia žiema, dargana bei lietumi. O ir tuos kelis saulėtus mėnesius dažniausiai užgožia lietūs ir audros. Tačiau nėra padėties be išeities – vandens parkai, pirčių kompleksai ar kitos amžinai vasariškos vietos yra puikus sprendimas niūriais orais. Tačiau tai – tikrai dar ne viskas!

  1. Vandens parkai

Paprasčiausia, greičiausia ir labiausiai tropikus primenanti vieta – vandens parkas. Tokių daug neturime ir nors šie keli parkai neprimena užsienyje statomų vandens parkų, tačiau čia diena visai šeimai, draugų būriui ar įsimylėjėlių porelei tikrai neprailgs.

Vilniuje įsikūręs „Vichy“ vandens parkas lankytojus sutiks su 9 atrakcionais, dviem dideliais pirčių kompleksais su 12 skirtingų rūšių pirtimis, įvairiomis sūkurinėmis voniomis bei daugeliu kitų pramogų, priversiančių pasijusti tarsi būtumėte tropinėje šalyje.

Šiek tiek tolėliau nuo sostinės, šalia Trakų įsikūręs „Trasalis – Trakai Resort & SPA“ pasiūlys smagiai praleisti laiką vandens pramogų centre, kuriame rasite sūkurines vonias, baseinus, kaskadas, pirtis, saunas bei vandens nusileidimo kalnelius.

Norintys pabūti kurorte, palikti žiemą už nugaros gali „Atostogų parko“ (pajūris) vandens ir pirčių erdvėje, siūlančioje 5 pirtis, vidaus bei lauko baseinus bei SPA programas, arba gali vykti į Lietuvos pietus ir šėlti Druskininkų vandens parke „Aqua“ arba „Grand SPA Lietuva“ vandens parke.

  1. Vanduo – grožio šaltinis

SPA – vienas iš kodinių grožio ir sveikatingumo žodžių, kurie reiškia ne tik kūno puoselėjimą, bet ypatingą atsipalaidavimą pasitelkiant vandenį. Viena iš tokių vietų, kur atvykusieji ir atsipalaiduoja, ir pasilepina, yra „East Island“. Čia galite patikėti kūną į profesionalų rankas ir mėgautis masažais, šveitimais, įvyniojimais ir pan. Tačiau svarbiausia, galite džiaugtis specialiomis voniomis (jūros druskų, aromaterapinėmis ir t. t.), kubilu bei egzotinėmis procedūromis (pavyzdžiui, hamamu).

Vis dėlto, norintieji mėgautis atsipalaidavimu visiškai atokiai arba tik su antrąją puse, yra laukiami „Atokampyje“, kur ne tik pabėgsite nuo miesto šurmulio, bet ir pasilepinsite SPA procedūromis: haloterapine sauna, sūkurine bei ofuro vonia bei įvairiomis procedūromis.

  1. Sveikatai vanduo – būtinas

Jeigu įmanoma malonumus ir aktyvų laiką sujungti su sveikatinimosi programomis, kodėl gi to nepadarius? Norintys ne tik smagiai praleisti dieną, bet ir pasisemti jėgų, tai padaryti gali sveikatingumo komplekse „Vytautas Mineral SPA“ – čia baseinuose telkšantis vanduo yra mineralinis, todėl kiekvienas pasipliuškenimas į organizmą  „įpūs“ ne tik endorfinų, bet ir mineralų bombą. Norite pasišildyti? Puiku, nes kiekviena „Vytautas Mineral SPA“ pirtis yra ir sveikatinamoji – su Himalajų druska, žolelėmis ar mineralais.

  1. Povandeniniai nuotykiai

Tikriems pramogautojams ir nuotykių ištroškusiems ieškotojams ramus pasisėdėjimas pirtelėje turbūt nebus itin patrauklus ilgiau nei penkioms minutėms. Kadangi vandens pramogos tęsiasi ir už pastatų sienų, būtent tokie entuziastai gali pasimėgauti ir kitokiomis vandens pramogomis, pavyzdžiui, pažintiniu nardymu arba žiemos žūkle, kuri tęstųsi vieną arba kelias dienas (su nakvyne).


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: