Uncategorized - 2021-12-02

Vanille Lounge: Vieta, kur renkasi gero skonio gurmanai

Vanilė – delikatesas, gurmanų įvertintas aromatingas prieskonis, bet kokį patiekalą galintis paversti ypatingesniu. Neatsitiktinai šio prieskonio garbei buvo pavadintas ir sostinės Vilniaus gatvėje esantis verslo klasės restoranas „Vanille Lounge“. Tai vieta, kurios interjeras dvelkia išskirtiniu skoniu, prabanga ir lengvumu, o gaminami patiekalai dar ilgai neleidžia užmiršti ypatingo jų skonio.

Skanus maistas – tai vienas iš gyvenimo malonumų

Tiek virtuvės šefai, tiek maisto gurmanai sutinka, jog skanus maistas yra vienas iš didžiausių gyvenimo malonumų. „Skanus maistas leidžia ne tik jaustis sočiai, bet ir atneša gerų emocijų pliūpsnį“, – įsitikinęs „Vanille Lounge“ įkūrėjas.

Šiame restorane ypatingas dėmesys skiriamas maisto kokybei, patiekalams naudojami iš ūkininkų įsigyti ir kruopščiai atrinkti aukščiausios kokybės ingredientai – būtent tai leidžia atsiskleisti geriausioms jų skonio savybėms ir patiekalus paversti išskirtiniais. Taip pat restorane siūlomi ir pasaulyje pripažinti gėrimai – kai kurie iš jų yra rinktiniai Lietuvoje, todėl „Vanille Lounge“ yra vienintelė vieta, kur galima jais padegustuoti.

Restoranas ir jo meniu buvo kuriamas su ta mintimi, kad puikiai jaustųsi ir norintys jaukiai pavakarieniauti su brangiu žmogumi, ir ieškantys vietos savo ypatingai šventei, ir skubantys gauti sočius verslo dienos pietus, ir netgi tie, kurie nori ramiai atsipalaiduoti po darbų. „Vanille Lounge“ gali pasiūlyti vakaro vietas prie išskirtinio baro, rezervuoti staliuką, padėti suorganizuoti įsimintiną šventę ar tiesiog pasisėdėjimą lauko terasoje. Restoranai Vilniuje dirba iki vėlyvos nakties.

Gerai praleistas laikas – įkvėpimas naujiems darbams

„Iš pradžių, restoranas buvo kuriamas tik kaip gera vieta, skirta pavalgyti ir jaukiai praleisti laiką. Tačiau ilgainiui savo svečiams nusprendėme suteikti išskirtinę pramogą – galimybę pasimėgauti unikaliu cigarų kambariu.“, – sakė „Vanille Lounge“ įkūrėjas. Cigarų kambarys – turbūt vienintelė tokia erdvė Vilniuje, kurią siūlo „Vanille Lounge“ restoranas.

Kas yra cigarų kambarys? Tai elegantiška ir prabangi vieta, kurioje vyksta cigarų rūkymo ritualai. Klysta tie, kurie mano, kad cigarų rūkymas prilygsta banaliam ar blogam įpročiui ir cigarą tapatina su cigaretėmis. Iš tiesų, cigarų rūkymas yra menas, kuris savo laiką skaičiuoja nuo XV amžiaus, kai Kristupas Kolumbas atgabeno į Europą tabaką. Rūkymas prilygsta savitai kultūrai, tradiciniam iš senų laikų atėjusiam prabangiam ritualui. Apsilankymas cigarų kambaryje tikrai privers užmiršti stereotipinius rūkymo proceso įpročius. Tad imkite ir išbandykite tai – paimkite cigarą, taurę viskio, konjako, romo, kalvadoso ar kito pasaulyje pripažinto gėrimo ir patogiai įsitaisykite prabangiame „Vanille Lounge“  krėsle.

Maloni aplinka – geros nuotaikos garantas

Turbūt kiekvienas žino tą gerą jausmą, kurį sukelia jauki, maloni ir pakylėjanti aplinka. O jei dar joje pasiūlo gero maisto… išties galima pasijausti ypatingai. „Vanille Lounge“ kūrėjų tikslas ir buvo pasiūlyti savo svečiams vietą, kurioje jie galėtų ne tik smagiai pavakaroti, skaniai pavalgyti, bet ir atšvęsti įvairias šventes. Kuriant restorano aplinką daug dėmesio buvo skiriama jo interjerui. „Jaukumo pojūtį suteikia restoranui parinktos spalvos, dominuojantys šilti ir švelnūs vaniliniai bei žemės atspalviai. Pagrindinė interjero detalė – išskirtinis baras, pagamintas iš prabangaus šviečiančio onikso akmens. Tačiau ypatingai pasijausti galima ne tik prie jo, bet ir prie staliukų, kur maloniai aptarnaus profesionalūs restorano darbuotojai, arba lauko terasa, kurioje gali tilpti iki 120 žmonių.“, – restorano aplinką pristatė jo įkūrėjas.

Nusprendėte užsukti? Rezervuokite vietas iš anksto: telefonu +370 (602) 22 454, el. paštu info@vanillelounge.lt arba galite apsilankyti mūsų svetainėje https://vanillelounge.lt/.  Kad geras laikas būtų garantuotas!


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: