Varžybos „Panevėžys 2016” – nuotraukų galerija

Savaitgalį Panevėžyje įvyko Lietuvos dviračių sporto federacijos (LDSF), „Cido“ arenos ir Panevėžio miesto savivaldybės organizuotos varžybos „Panevėžys 2016“. Tarptautinėse dviračių sporto sąjungos (UCI) pirmos kategorijos varžybose dalyvavo per 100 dviratininkų iš 14-os šalių.

Rio de Žaneiro olimpinėms žaidynėms besirengianti dviratininkė Simona Krupeckaitė šiose varžybose pademonstravo itin gerą sportinę formą ir iškovojo du aukso medalius – šeštadienį sprinte, o sekmadienį laimėjo keirino rungtį. Iš viso lietuviai iškovojo septynis medalius.

Pirmą kartą Lietuvoje viešėjo pasaulinė dviračių sporto žvaigždė britas Markas Cavendishas. Triskart pasaulio medisono, 2011 metų pasaulio plento grupinių lenktynių čempionas, 26-ių „Tour de France“ ir 15-os „Giro d’Italia“ lenktynių etapų nugalėtojas nepagailėjo gerų žodžių šaliai ir trekui: „Į Lietuvą atvykau pirmą kartą. Trekas čia greitas, arena – jauki, todėl smagu lenktyniauti“.

Kviečiame prisiminti varžybų akimirkas nuotraukų galerijoje.

Nuotraukų autoriai – Arnas Mažylis ir Egidijus Krikščiūnas.