(Panevėžio Raimundo Sargūno sporto gimnazijos nuotr.)

Varžybose sėkmingai pasirodė Raimundo Sargūno sporto gimnazijos plaukikai

Baltijos šalių plaukimo čempionate iškovoti aukso ir sidabro medaliai.

Estijoje vykusiame Baltijos šalių plaukimo čempionate Lietuvos rinktinės garbę gynė Panevėžio Raimundo Sargūno sporto gimnazijos  auklėtinis Nedas Giedraitis.

Nedas tapo Baltijos šalių čempionu jaunių grupėje plaukdamas 200m peteliške. Plaukdamas 100m peteliške, jis pralaimėjo Estijos atstovui ir iškovojo antrą vietą.

„Mano auklėtinio rezultatai rodo, kad pasiruošimas pagrindinėms varžyboms – Lietuvos plaukimo čempionatui vyksta sėkmingai“, – sakė trenerė Rita Kondrotaitė.

Sėkmingai sportinę karjerą tęsia ir sporto gimnaziją baigusi Paulina Pekūnaitė. Ji tapo Baltijos šalių čempione suaugusiųjų grupėje.

„Dzūkijos taurė 2022“ iškovotas aukso medalis.

Alytuje vykusiame tarptautiniame plaukimo turnyre „Dzūkijos taurė 2022“ varžėsi Lenkijos, Latvijos, Ukrainos ir Lietuvos plaukikai.

Šiose varžybose sėkmingai startavo ir Panevėžio Raimundo Sargūno sporto gimnazijos auklėtinis Tautvydas Sutkus.

Tautvydas Sutkus (Panevėžio Raimundo Sargūno sporto gimnazijos nuotr.)

Jis iškovojo aukso medalį plaukdamas 200m nuotolį laisvu stiliumi.