Pradžia Bendruomenės naujienos Vasarą bibliotekos – gyvos

Vasarą bibliotekos – gyvos

0

Panevėžio visos bibliotekos vasarą gyvos, prisipildžiusios vaikų juoko, nes rūpinasi vaikų užimtumu, išprusimu.

„Židinio“ bibliotekos stovyklautojai su vadovėmis lankėsi Panevėžio apskrities vyriausiajame policijos komisariate, kur juos sutiko Panevėžio miesto policijos komisariato specialistės Ingrida Bakienė, Sandra Paškevičiūtė, bendruomenės pareigūnė Renata Gustaitienė ir jaunąja policijos rėmėja Margarita. I. Bakienė papasakojo vaikams apie saugų elgesį prie vandens, gamtoje, priminė važiavimo dviračiu taisykles. S. Paškevičiūtė supažindino su specialiosiomis priemonėmis. Vaikai turėjo galimybę apsirengti patrulio aprangą, paliesti tikrus ginklus, antrankius. R. Gustaitienė papasakojo apie policininko darbą, aprodė sulaikymo kambarius, operatyvaus valdymo skyriaus patalpas, vaizdo stebėjimo kameras, filmuojančias Panevėžio miesto teritoriją. Stovyklautojams pareigūnės pristatė muziejuje esančius eksponatus, papasakojo jų atsiradimo istorijas. Vaikai taip pat susitiko su policijos bičiuliu Amsiu, nusifotografavo ir turėjo galimybę ir pasižymėti telefonus.

Tą pačią dieną bendruomenės pareigūnė lankėsi Panevėžio bibliotekoje „Žalioji pelėda“, į kurią sugužėjo ir „Žiburėlio“ bibliotekos stovyklautojai. Su vaikais Renata Gustaitienė kalbėjo apie pareigas, saugumą, atsakomybę bei parodė filmą, parengtą iš policijos gyvenimo akimirkų.
Karolina Miganovičienė

Komentuoti

Prašome įvesti savo komentarą!
Prašome įrašyti savo vardą!

Komentarų sistema leidžia skaitytojams išsakyti savo nuomonę, pasidalinti įdėjomis, pateikti papildomos informacijos ar pasiginčyti su oponentais. Redakcija pasilieka teisę pašalinti skaitytojų vulgarius, skatinančius smurtą, įžeidžiančius, skatinančius tautinę, rasinę, religinę ar kitokią neapykantą ir grasinančius komentarus.