Bendruomenės naujienosNAUJAUSIOS ŽINIOSReporteris

„Vasara sporto ritmu“ Vadokliuose

2019 m. liepos 6 d. Vadoklių ir Mikėnų kaimų bendruomenė organizavo sporto šventę Vadokliuose “Vasara sporto ritmu”. Šventė organizuota pagal Panevėžio rajono savivaldybės 2019 metų visuomenės sveikatos rėmimo specialiosios programos projektą.

Šventės pradžią paskelbė bendruomenės pirmininkas Justas Vasiliauskas, sveikinimo žodį tarė Vadoklių seniūnas Vytautas Kaupas. Smagu buvo matyti daug jaunimo, norinčio sportuoti ir paminėti Valstybės dieną drauge. Dalyviai atvyko iš Lėno, Jotainių, Ramygalos, Panevėžio ir kt. vietovių. Komandinėse rungtyse dalyvavo 5 vyrų ir 2 moterų komandos, o individualiose rungtyse – apie 100 sporto entuziastų. Visos sportinės rungtys iš dalyvių pareikalavo daug fizinių pastangų, ypač – virvės traukimo rungtis. Šventę savo dalyvavimu papuošė pasaulio svarsčių kilnojimo vicečempionas Ovidijus Tarutis.

Renginio metu KASP Vyčio apygardos 5-osios rinktinės kariai savanoriai visus dalyvius vaišino gardžia kareiviška koše ir arbata.

Nugalėtojams įteiktos taurės ir medaliai, patirta daug smagių akimirkų, puikiai praleistas laikas drauge. Laukiame susitikimo kitais metais.

Vadoklių ir Mikėnų kaimų bendruomenės komitetas


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!

Siūlome perskaityti

Panevėžio naujienos

Aukštaitijos naujienos

Komentarai

Lietuvos naujienos

Kultūros naujienos

Laisvalaikis

AINA TV

Istorijos puslapiai

Bendruomenės naujienos

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Back to top button
Close