Vasara su kamuoliu ir ne tik

Panevėžio apskrities vyriausiojo policijos komisariato Panevėžio rajono policijos komisariato bendruomenės pareigūnas Darius Petraitis lankėsi Panevėžio „Minties“ gimnazijoje, kur jį pasitiko būrys mažųjų krepšininkų. Pramogų ir sporto stovykloje „Vasara su krepšinio kamuoliu“ vaikučiai ne tik siekia puikių sporto rezultatų, bet ir mokosi draugiškumo, atsakomybės, pilietiškumo.

Pareigūnas D. Petraitis stovyklautojams pristatė policininko profesiją, dalinosi asmenine patirtimi, nutikimais iš pareigūno kasdienybės, pasakojo apie šio darbo svarbą, pareigos jausmą bei riziką ir pavojų. Vaikams jis pademonstravo specialiąsias priemones, ginkluotę bei informacinius filmukus – saugaus elgesio patarimus. Mažiesiems krepšininkams policininkas priminė svarbiausias vaikų teises ir pareigas, paaiškino, kokia atsakomybė taikoma už pažeidimus.

Paskatinti trenerių vaikučiai noriai bendravo su policijos pareigūnu, diskutavo apie saugumą vasaros atostogų metu: važiavimo dviračiais taisykles, drausmingą elgesį žaidimo aikštelėse, prie vandens telkinių, keliuose. Vaikučių numylėtinis – policijos bičiulis Amsis išmoko naujų žaidimų, kuriuos mielai jam rodė sportiški stovyklautojai, o šis atsisveikindamas linkėjo būti pramogauti atsakingai, surasti naujų draugų bei taiklių metimų į krepšį.

 

Karolina Miganovičienė


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: