Vasario 16-ąją panevėžiečiai kviečiami gyva grandine apjuosti miestą!

Vasario 16-ąją panevėžiečiai kviečiami gyva grandine apjuosti miestą. Tai naujas Karaliaus Mindaugo husarų bataliono organizuojamas renginys, kuriam įgyvendinti prireiks beveik 4000 dalyvių, tad šventinę dieną panevėžiečiai raginami ne tik iškelti vėliavas, bet ir kartu su kaimynais bei draugais ateiti į renginį.

Vasario 16-ąją, Lietuvos valstybės atkūrimo dieną įgyvendinti Karaliaus Mindaugo husaro bataliono užmojį prireiks ne vieno šimto panevėžiečių pagalbos. Batalionas šventinę dieną kviečia gyva žmonių grandine apjuosti miesto širdį.

Gyva žmonių grandinė sudarys kiek daugiau nei 3 kilometrus, tad įgyvendinti siekiui reikės beveik 4000 panevėžiečių ir ne tik, kurie jau kviečiami registruotis. Juolab, kad ir žmonių grandinė bus sudaroma neatitiktinai, o tam tikromis gatvėmis apjuosiant svarbius mietui objektus.

Susikibti rankomis aplink miesto širdį Karaliaus Mindaugo husarų batalionas kviečia vasario 16-ą dieną, 11 valandą. Jei šiame renginyje sudalyvauti nespėtumėte, dar viena akcija, kur reikės gyventojų aktyvumo kariškių bus organizuojama kovo 11-ąją. Tai tradicinis, daugiau nei parą trunkantis rekordinis bėgimas su šalies trispalve.


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: