LaisvalaikisPramogos

Vasarokime tiesiog namuose

Mūsų vasaros trumpos, o atostogos dar trumpesnės. Kaip būtų šaunu, jei šiltuoju metų laiku galėtume daugiau laiko praleisti lauke. Tačiau saulė iš už debesų kaip tyčia išlenda tuomet, kai turime plušėti darbe, o po darbų suskubti prie ežero ar upės nelieka laiko. Dar liūdniau, kai vasarojantys vaikai leidžia dienas užsidarę kambariuose prie savo kompiuterių. Ką jiems ir sau galėtume pasiūlyti, kad žodis vasarojimas įgytų savo tikrąją reikšmę? Juk atsipalaidavimas ir poilsis toks svarbus mūsų fizinei ir dvasinei sveikatai.

Atgaivą teikia lauko baseinai

Karštą dieną smagiausios – vandens pramogos. Namuose šį malonumą visai šeimai teikia pastatomi Intex lauko baseinai. Jie pakankamai dideli, kad tilptų visa šeima. Tačiau lauko baseinams nereikia daug specialiai skirtos erdvės, nes yra pripučiami, taigi, statomi laikinai. Pasibaigus šiltajam sezonui juos nesunku išmontuoti – tereikia išleisti orą. Tiesa, parduodami ir specialiais stelažais sutvirtinti lauko baseinai. Bet ir jie nesunkiai montuojami.

Šiuolaikiniai baseinai ne guminiai, o pagaminti iš specialaus plastiko. Mažus vaikus džiugina vaikiški pripučiami baseinėliai ir netgi baseinai – žaidimų aikštelės. Tokiuose visai negiliuose baseinuose mažyliai nepailsta žaisti ištisas valandas.

Sūpynės – smagumui

Kai nusibos taškytis baseine, tegu laukia kita „klasikinė“ pramoga – sūpynės. Paaugusiems vaikams labiausiai patinka įprastos lauko sūpynės, kuriomis galima aukštai išsisupti. Neįprasti pojūčiai laukia gandro lizdo tipo sūpynėse, beždžionių sūpynėse ar supantis ant gimnastikos rinkinių.

Sūpynės būna pastatomos arba pakabinamos, metalinės, medinės ir, žinom, plastikinės. Iš plastiko dažniausiai siūlomos sūpynės patiems mažiausiems, jos labai saugios. Kadangi sūpynės būna įvairiausių matmenų, jas patogiausia išsirinkti ir įsigyti internetu.

Atsipalaidavimui – hamakai

Suaugusiems žmonėms labiau patinka atsipalaidavimui skirtos sodo sūpynės su stogeliu ir patogiu krėslu. Ant jų galima ir ramiai paskaityti, ir netgi nusnūsti.

Vis dėlto ilsėtis „po palme“ maloniausia hamake. Imuperku.lt siūlomi įvairiausi hamakai: hamakai sūpynės, braziliški hamakai-krėslai, hamakai-kokonai, dviviečiai hamakai ir kt. Beje, hamakai gali teikti džiaugsmo bet kokiuose namuose. Juk jei nebijoma eksperimentuoti, hamaką galima pakabinti ir kambaryje, ir daugiabučio namo balkone.

Šėlsmas ant batutų

Kol snausite hamake, vaikams sūpynės jau bus nusibodę. Laikas pašokinėti ant batutų! Geri, kokybiški batutai siūlomi įvairių matmenų, su apsauginiu tinkleliu, mini batutai, batutai su rankena neįgudusiems šokinėtojams. Šokinėjimas ant batutų lavina koordinaciją, stiprina fiziškai ir teikia džiaugsmo ne tik vaikams.

Džiaukimės šiais malonumais, ir vasara bus ilgesnė.


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!

Siūlome perskaityti

Panevėžio naujienos

Aukštaitijos naujienos

Komentarai

Lietuvos naujienos

Kultūros naujienos

Laisvalaikis

AINA TV

Istorijos puslapiai

Bendruomenės naujienos

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Back to top button
Close