Vasaros pabaigtuvėms Šeimų piknikas Velžyje

Galvojote vasara baigėsi? Oj ne! Norime ją išlydėti su trenksmu, kartu su jumis!

Paskutinį vasaros sekmadienį (rugpjūčio 29 d.) kviečiame jus atvykti į Velžį,  Nevėžio upės slėnyje jūsų lauks daugybė įdomių veiklų visai šeimai nuo ryto iki pat vėlaus vakaro.

Programoje tiek daug užsiėmimų, kad norisi bent trumpai juos pristatyti. Taigi…

Atvykę ryte 10.30 val. galėsite pakrutinti raumenis ir pasimankštinti kartu su treneriu.

Po aktyvios treniruotės 11.00 val. laukia „Jaunimo 5×5 tinklinio turnyras“ į kurį kviečiame registruotis ir aktyviai dalyvauti.

Mažųjų turgelis veiks nuo 11.30-12:45 val., čia galėsite įsigyti vaikų išaugtinių drabužių, pabodusių žaislų ar knygelių, tegul jie dar nugyvena antrą gyvenimą.

Vidurdienį Šilagalio kiltūros centro orkestras „Sklepučini“ dovanos muzikinį pasirodymą. Galėsite ir pajudėti pagal patikusią melodiją.

Renginio metu 12.00-14.00 vaikų veidukus gražiausiais piešiniais papuoš Deimantė iš Detouch designs.

Vaikų laukia daug įdomių veiklų: lauko žaidimai ir pramogos, kuriuos kūrybingai praves merginos iš Visapusiško lavinimo centro. Taip pat galės sudalyvauti smagiose estafetėse. Dar gi laukia įdomieji eksperimentai, kuriuos pademonstruos Giliukas LAB.  Panevėžio Yamaha mokykla sukurs muzikinį užsiėmimą vaikams ir tėvams.

Nuo 12.30 žaviosios Panevėžio rajono aktyvių šeimų bendruomenės šeimininkės Greta ir Vilanda didelėje keptuvėje ant laužo keps kiaušinienę su lašinukais, kuria norės pavaišinti renginio dalyvius. Kas galėtų tokias vaišes praleisti?

Velžio seniūnijos salėje nuo 13.00 iki 18.00 galėsite pasisemti žinių paskaitose apie šeimos mitybą ir vaiko adaptaciją ugdymo įstaigose. Paskaitas ves psichologė ir dietistė.

Už simbolinę kainą įsigiję loterijos bilietą laimėsite nuostabių rėmėjų prizų. Prizų bus daug, o loterija be pralaimėjimo. Kol nesibaigs prizai, niekur neisim.

O vakare… vakare laukia atsipalaidavimas po atviru vasaros dangumi, ant pagalvėlių ar susisukus į šiltą pleduką. Rėmėjų kino seansas – Aukštaitijos kasimo darbai dovanoja KC Garsas kino seansą po atviru dangumi, galėsite žiūrėti filmą „Paskutinė atostogų diena“ rež. A. Žebriūnas.

Programa pasakiška, laukia daug aktyvių ir naudingų veiklų. Tikimės gero oro, laukiam su plačiausiom šypsenom ir norim susitikti paskutiniam vasariškam pasibuvimui.

Iki susitikimo, Aktyvių šeimų bendruomenė♥


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: