Vasaros poilsio dieninėje stovykloje „Vejuosi vasarą“

Pasibaigus mokslo metams vaikų klegesys nenutilo, nes Rožyno progimnazijoje vyko vasaros poilsio dieninė stovykla „Vejuosi vasarą“, kurią lankė mokyklos pradinukai.

Stovyklos metu jaunieji stovyklautojai prasmingai ir turiningai leido laisvalaikį. Pačią pirmą dieną mokiniai vyko į k\c „Garsas“. Ten kartu su draugais žiūrėjo gražią pasaką „Auksinis žirgas“. Stovykloje vaikai ne tik linksminosi, bet ir sužinojo kažką naujo. Lankėsi meninio stiklo studijoje „Glasremis“. Įmonės darbuotoja papasakojo apie šioje įmonėje vykdomą veiklą. Vaikai savo akimis galėjo stebėti kūrybinį procesą. Vėliau apžiūrėjo parodą. Lankėsi Dailės galerijoje. Ten dalyvavo edukacinėje – kūrybinėje veikloje. Užsiėmimo dalyviai sužinojo apie monotipijos galimybes ir šia spaudos technika kiekvienas sukūrė savo originalų paveikslą.

Kitą dieną vaikų laukė ekskursija į Pasvalį. Nuvyko į Pasvalio krašto muziejų. Muziejaus darbuotoja ne tik papasakojo apie eksponatus, demonstravo jų veikimą, bet ir leido pasukti akmenines girnas ar verpimo ratelį, išbandyti senovinį fotoaparatą. Dalyvavo edukacinėje programoje „Slapta lietuviška mokykla“. Pamoką vedė daraktorius „dūminėje“ gryčioje. Lankėsi Girnų muziejuje, kur sukaupta apie 400 dubenuotųjų akmenų ir girnapusių kolekcija po atviru dangumi, žaidė Smegduobių parke.

Smagiai laiką leido gamtoje. Iškylavo polisiavietėje Piniavoje „Pas Katiną“. Žaidė futbolą, krepšinį, tinklinį, statė smėlio pilis. Ant laužo kepė dešreles. Esame dėkingi ponui Jonui Katinui už priėmimą ir inventoriaus parūpinimą.

Stovyklos uždarymas vyko boulinge. Sužaisti du kėliniai, išrinkti nugalėtojai. Valgykloje vaikų laukė šventiniai pietūs.

Atsisveikindami stovyklautojai padėkojo mokytojoms už turiningai praleistą laiką, o valgyklos darbuotojoms už skanų maistą. Palinkėjo vieni kitiems gražios, saugios vasaros.

 

Mokytojos Gražina Žalgevičienė ir Danguolė Butvilienė


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: